SAMSUNG i550W (WIFI+3G+GPS) ~ (HEDIYELI & TAKSIT IMKANLI)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaygisiz1

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG i550W (WIFI+3G+GPS) ~ (HEDIYELI & TAKSIT IMKANLI)
SATILIK/TAKASLIK SAMSUNG i550W (WIFI+3G+GPS) ~ (HEDIYELI & TAKSIT IMKANLI)​

Ozellikler:

* Boyutlar : 115 x 53 x 13,8 mm
* Ağırlık : 109 gr
* Ekran : TFT / 240x320 piksel / 262.144 renk
* Pil : Li-ion, 800 mAh
* Ekstra : Dahili GPS Donanımı ve Route66 Yazılımı ile kullanımı kolay Navigasyon

* 3.2 Megapiksel Flaşlı Kamera (Auto Focus)
* Stereo FM Radyo (RDS Destekli)
* Müzik Kütüphanesi (MP3, AAC, AAC+, e-AAC)
* Hafıza Kartı ile Sınırsız Sesli Video Kayıt

* Navigasyon Sistemi
* Symbian v9.2 / S60 v3.1 işletim Sistemi
* 3G (UMTS) Görüntülü Konuşma Teknolojisi
* 262.144 Renkli 2.6" TFT Ekran
* Trackball tuşu ile kolay kullanım

* Kablosuz Ağ Bağlantısı (Wi-fi 802.11b/g)
* HSDPA 3.6Mbps (Hızlı Veri Aktarımı)
* Bluetooth 2.0 / USB 2.0 / EDGE
* 3.5mm Stereo Kulaklık Girişi

Telefon Detayli Inceleme Linki:

TELEFONUN DURUMU:

* 1 sene once alindi. Daha 1 sene Telpa garantisi var. Kutu icerigi tamdir. Hic bir arizasi yoktur. Kozmetik 10 ustunden 7
* GPS icin telefonla birlikte verilen Route 66 programi icin son harita gunceldir. Ise yarayacak her turlu program kurulmus muzik ses seviyesi yukseltilmis. Her turlu hack yapilmis sorunsuz calismaktadir.

HEDIYELER:

* 2 Adet yedek Batarya (1 adeti orjinal, 1 adeti yan sanayi)
* Orjinal Samsung Arac Sarj Aleti
* Masa ustu pil sarj cihazi (Orjinal degildir. Orjinali yoktur. Yedek bataryalari telefondan bagimsiz sarj etmek icin kullanilir)
* 1 GB MicroSD Kart

TAKAS: Sadece NOKIA N82 ile takas ederim. Telefonum + para verebilrim. Telefon garantili olacak. Kozmetigi temiz olacak. Herangi bir arizasi olmayacak. Kutu icerigi tam olmalidir. Takas istanbul ici elden yada baska sehirden olursa ancak Sahibinden.com ustunden iki tarafta GET ilani acarak olur. Baska bir sekilde takas yada baska modelle takas onermeyin kabul etmiyorum.

~ * Baska Sehirden Takas Olursa: Sahibinden.com kullanilarak takas yapilicaktir. Aciklamak gerekirse ornegin ben 400 TLye kendi telefonumu saydim. Karsi taraf 500 TL ye N82yi saydi. Saydigimiz fiyatin ustune %7 site komisyonunu ekleyerek ben 428 TL lik ilan acarim N82 sahibide 535 TL lik ilan acar boylece iki tarafta ilanalri alir ve komisyonlar cktiktan sonra N82 shibi takastan farki alir. Tabi bu para transfer islemi site get kuralalirna gore urunler kargolanip get islemleri onayalninca olur.

FIYAT: ............................................................................ 300 TL (Pazarliksiz) Kacmaz :vur

SATIS FIYATIM HAKKINDA FORUMDA SUKADARA SATILIYOR SU FIYATA SATTIM.SATTIGIN FIYAT YUKSEK GIBISINDEN GEREKSIZ YORUM YAPIP ILANI KIRLETMEYINIZ, SATICI ISTEDIGI FIYATI KOYAR PIRENSIBINI UNUTMAYALIM.​

TAKSIT: Takstli satis sahibinden.com ustunden yapilicaktir.Taksitli Satis Link:

TESLIMAT: Istanbul ici kadikoyden elden teslimat. Diger yerlere once para hesaba yatacak daha sonra kargo ile teslim. Aksi teslimat tekliflerinde bulunmayin. Kabul edilmez.

*** Almak isteyenler [email protected] msn adresime gelsin yada 0535 7333738 nolu telefonumdan arasinlar.

--------------- Ekleme ---------------

FORUMA GIRMIYORM. SORUNUZ OLUIRSA [email protected] MSN ADRESIME GELIN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt