samsung gio vodafone internet sorunu!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
samsung gio vodafone internet sorunu!!!
Arkadaslar samsung gio sahibiyim. bende 2 hat var telefona avea hattimi taktigimda android market dahil telefonda internet baglantisi gerektiren butun uygulamalari calistira bilirken vodafone hattimi taktigimda telefonda internet baglatisi gerektiren hic bir uygulama calismiyor sadece internet tarayicisi uzerinden nete baglana biliyorum. Avea internet paketim bittigi icin vodafone hattimi kullanmak istiyorum ama sorun ortada sebebi nedir ve nasil cozebilirim yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler...

Dumbledore

Dumbledore

Üye
benimde başıma geldi vodafone hattımda paket yokken avea hattı taktım ve nete bağlanamadım bunun sebebi telefonun net ayarlarıdır sonra ben oraları kurcalarken vodafoneninda bozdum sonra vodafone müşteri hizmetlerini aradım ayar istedim onlarda yolladılar sonra bağlandım yani ayarlarını yapacaksın

SahTRuMA

Üye
    Konu Sahibi
Teli aldigim zaman bende aramistim bana baska birtelefondan aramam gerektigi ayarlarin manuel olarak elle girilmesi gerktigi soylenmisti bend netten apn turkiye diye bir programla isimi halletmistim simdi direkt olarak ayar yollaya biliyorlarmi ? Ayrica vodafone ustunden markete baglana biliyormusun suan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...