Samsung Galaxy Y S5360 Yardım

• 8 Mart 2013
  • 1226 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Her kafadan bir ses çıkmış ben şunu bilir şunu söylerim iyi kötü yorumlarına aldırmayacasın ağzı olan konuşuyor çünkü.
    bütçe kısıtlı sonuçta 300 liraya başka ne olacak sanki.

benim merak ettiğim bu telefonun klavyesi çok küçük olduğu için mesaj yazma sıkıntısı varmış
    peki klasik nokia lardaki gibi rakamlar üzerinden t9 ile mesaj yazacak hale getirme şansımız var mı ??

Yazan: serhan89
  2. Evet var ama t9 varmı bilmiyorum

3. samsung galaxy y nin klavyesi kötü diğil fıstık gibi yazıyorum t9 varmı bakmadım :D

4. klavyesi güzeldir ona lafım yok da ilk kez dokunmatik kullanacağım ve qwerty klavyede birden fazla tuşa basma ihtimalim oldukça yüksek :))
    o yüzden rakamların üzerine yerleştirilmiş harflerden olursa iyi olur. bir de t9 olurrsa tadından yenmez ve hemen siparişi verebilirim :)
    buna bi bakabilir misiniz

5. Alacaksan galaxy mini 2ye bak derim ekrani daha büyük

6. o kadar bütçem yok ne yazıkki

7. Bütçen ne kadar

8. 400 üst limitim

9. Bulabilirsen galaxy gio da alabilirsin

10. teknosada indirimde o olabilir ama buna göre artıları nelerdir anlatabilir misiniz ?

mesela galaxy w için hiç güncelleme gelmezken galaxy Y ye geldiği söyleniyor. peki galaxy Gio ya da geliyor mu. baktım da işlemcisi az da olsa daha düşük mesela

11. Hem ekran daha büyük çözünürlügü daha iyi samsung android rom bölümünde galaxy y den daha çok romu var

12. bilgi olarakben o kadar yetersizim ki rom ne :)

bir de android güncelledikten sonra çok fazla takılma sorunu olduğu söyleniyor gio da çok kararsız kaldım y mi gio mu diye

13. Galaxy y güncelleme falan geldini sanmıyorum. Bu arada Gio daha iyi bir telefon

14. daha iyi ama android güncel sürümüyle çok kasma olduğu söyleniyor onu ne yapacağız :)

15. İçini doldurmadıgın sürece isini görür. iste o kasmayı azaltmak icinde masalesef birazdaha para gerekiyor

16. peki bütçemi biraz daha zorladım ve vatanda galaxy mini 2 450 tl bu telefon alınır mı sizce ??

17. galaxy mini2 yi al gio ve yden özellikleri daha iyi

18. 0 alacam illa diyosan alınabilir

19. galaxy y fiyatinin fazlasiyla ustunde ozelligi var 3 e 4 tuslarda var t9 da var ve fiyat simdi 280 liraya kadar dusmus

20. saa

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 03:13