Samsung Galaxy Y S5360 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Y S5360 Yardım
Her kafadan bir ses çıkmış ben şunu bilir şunu söylerim iyi kötü yorumlarına aldırmayacasın ağzı olan konuşuyor çünkü.
bütçe kısıtlı sonuçta 300 liraya başka ne olacak sanki.

benim merak ettiğim bu telefonun klavyesi çok küçük olduğu için mesaj yazma sıkıntısı varmış
peki klasik nokia lardaki gibi rakamlar üzerinden t9 ile mesaj yazacak hale getirme şansımız var mı ??

hurol1

Üye
Evet var ama t9 varmı bilmiyorum

Emip

Emip

Üye
samsung galaxy y nin klavyesi kötü diğil fıstık gibi yazıyorum t9 varmı bakmadım :D

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
klavyesi güzeldir ona lafım yok da ilk kez dokunmatik kullanacağım ve qwerty klavyede birden fazla tuşa basma ihtimalim oldukça yüksek :))
o yüzden rakamların üzerine yerleştirilmiş harflerden olursa iyi olur. bir de t9 olurrsa tadından yenmez ve hemen siparişi verebilirim :)
buna bi bakabilir misiniz

hurol1

Üye
Alacaksan galaxy mini 2ye bak derim ekrani daha büyük

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
o kadar bütçem yok ne yazıkki

hurol1

Üye
Bütçen ne kadar

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
400 üst limitim

hurol1

Üye
Bulabilirsen galaxy gio da alabilirsin

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
teknosada indirimde o olabilir ama buna göre artıları nelerdir anlatabilir misiniz ?

mesela galaxy w için hiç güncelleme gelmezken galaxy Y ye geldiği söyleniyor. peki galaxy Gio ya da geliyor mu. baktım da işlemcisi az da olsa daha düşük mesela

hurol1

Üye
Hem ekran daha büyük çözünürlügü daha iyi samsung android rom bölümünde galaxy y den daha çok romu var

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
bilgi olarakben o kadar yetersizim ki rom ne :)

bir de android güncelledikten sonra çok fazla takılma sorunu olduğu söyleniyor gio da çok kararsız kaldım y mi gio mu diye

ka_za

ka_za

Üye
bilgi olarakben o kadar yetersizim ki rom ne :)

bir de android güncelledikten sonra çok fazla takılma sorunu olduğu söyleniyor gio da çok kararsız kaldım y mi gio mu diye

Galaxy y güncelleme falan geldini sanmıyorum. Bu arada Gio daha iyi bir telefon

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
daha iyi ama android güncel sürümüyle çok kasma olduğu söyleniyor onu ne yapacağız :)

ka_za

ka_za

Üye
daha iyi ama android güncel sürümüyle çok kasma olduğu söyleniyor onu ne yapacağız :)

İçini doldurmadıgın sürece isini görür. iste o kasmayı azaltmak icinde masalesef birazdaha para gerekiyor

serhan89

Üye
    Konu Sahibi
peki bütçemi biraz daha zorladım ve vatanda galaxy mini 2 450 tl bu telefon alınır mı sizce ??

hurol1

Üye
galaxy mini2 yi al gio ve yden özellikleri daha iyi

yunusbulet

yunusbulet

Üye
galaxy y fiyatinin fazlasiyla ustunde ozelligi var 3 e 4 tuslarda var t9 da var ve fiyat simdi 280 liraya kadar dusmus

Ownexry

Üye
saa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt