samsung galaxy y için adobe flash %100 çalışıyor!!

Sponsorlu Bağlantılar

yunusbulet

yunusbulet

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy y için adobe flash %100 çalışıyor!!
Evet arkadaşlar biz galaxy y kullanıcıları olarak adobe flash player konusunda çok sıkıntı yaşıyoruz.Ben günlerce uğraştım ve bir çözüm buldum.%100 çalışıyor.Ancak cihazın rootlu olması gerekiyor.Zaten cihaz rootlu ise bir file manager iniz vardır.Öncelikle bu linke tıklayarak xda dan aldığım apkyi indirip kuruyorsunuz.
Link apk:
Daha sonra bu zip dosyasını indiriyorsunuz ve hafıza kartınıza çıkarıyorsunuz.Çıkarttıktan sonra dosyanın adını lib olarak değiştirin.
Lİnk.zip:
daha sonra file manager inizi kullanarak telefonunuzun data/data klasorune giriyorsunuz.Burada com.adobe.flashplayer adında bir dosya göreceksiniz.klasorun içindekı lib adlı dosyayı siliyorsunuz.sd kartınıza çıkarttığınız lib dosyasını buraya taşıyın ve telefonu yeniden başlattıktan sonra işlem tamamdır.Önemli değil :oke:

• Beğen
Tepkiler: cigdem82807

fırtına 07

Üye
arkadasim daha ii anlatir misin

AHKE

AHKE

Üye
zip dosyasinda 3 tane dosya hangisinin ismini degistrcez braz daha detayli anlatim lutfen

Samet.25

tesekkurler

yunusbulet

yunusbulet

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar öncelikle B1 free archiver i indirip kurun
B1 free archiver:play.google.com/store/apps/details?id=org.b1.android.archiver&referrer=utm_source%3Db1org%26utm_medium%3Dch-1z%26utm_campaign%3Dsite
daha sonra flash playerin data dosyasını bulabileceğiniz bir yere çıkartın
Daha sonra bu linkten root explorer adlı dosyayı indirip kurun.
root explorer:
root explorer programını açın karşınıza superuser izin isteği gelecek allow(izni ver) diyin.Program açıldıktan sonra aşağıya doğru inin sdcard klasörene girin ve rardan çıkardığınız data dosyalarını bulun.4 adet dosya olcak.Home tuşunun yanındaki seçenekler tuşuna basın Multi select özlliğini seçin ve bu 4 .so uzantılı dosyaları işaretleyin.işaterlemeye başladıktan sonra altta seçenekler çıkacak(copy,move,delete,zip....)move(taşı)yi seçıyoruz .daha sonra home tuşunun yannda ki geri tuşuna basarak ilk ekrana geliyoruz.(Dikkat edin programdan çıkmayın.)(Anlayanlar için data/data/com.adobe.flashplayer/lib in içine yapıştır.).Anlamayanlar için data klasorunu bulun içini açın aynı şekilde birdaha data klasörunu bulun.Onuda açın dosyaların arasından com.adobe.flashplayer klasörünü bulun içine girin.lib dosyası olcak o dosyayı açın ve içine paste(yapıştır) seçeneğine basın. Daha sonra telefonu yeniden başlatın.İşlem tamamdır.daha sonra bir flash video sitesine girin ve deneyin .Mesela . hayırlı olsun. :oke:

efdalinan

Üye
com.adobe.flashplayer klasörü yok :(

AHKE

AHKE

Üye
yapamayanlar puffin browseri yukleyebilir ondada flash destegi mevcuttur

emre4234

Üye
Aynen com.adobe.flashplayer klasörü yok :( ???

• Beğen
Tepkiler: FurkanHacan

FurkanHacan

Üye
data\data diye biyer yok her yere baktım com.adobe de yok

Star Hacker

Üye
Ya arkadashlar bu kadar ugrashmaya gerek yok. Linkdeki adobeni indirip telefonu kapatip cmw den flashlamaniz yeterli. Bu kadar basit. 100 de 100 calishiyor. Kendim kullaniyorum. Ishlemi yaptiktan sonra google aramada whats my flash version arama yapin ilk olan siteye tiklyip flash versionunuzu gore bilirsiniz. Teshekkur dugmesinin unutmayalim

db.tt/kMLdnv1R

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
ya bunları geçin
adobe flash player indirin root explorer indirir ve b1free archiver indirin ve kurun
root explorerden flash playeri kurun sonra arkadaşın verdiği lib dosyasını indirin root explorerden basılı tutarak extract gibi bişi var en üstte tıklayın çıkarsın sonra data/dataya girip com.adobe.flashplayer e girip yapıştırın yoksa yeni doysa oluşturun o adla bu kadar ya da https://www.maxicep.com/forum/konu/galaxy-young-icin-adobe-flash-root-gerekiyo.768771/ adresinde de var + videosu var tıklayıp yapın ama yapmaya hiç gerek yok bence

Üst Alt