Samsung Galaxy W İphone Temalı Rom

• 25 Mart 2013
  • 3484 Okunma
  • 14 Cevap

1. Hackin'Rom v3.2+İLauncher+Icephone Theme

Hackin'Rom v3.2: Dev-Host - Hackin'ROM i8150 v3.2.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Icephone Theme: https://play.google.com/store/apps/...DIxMiwiY29tLlJPTkFLLnRoZW1lLklwaG9uZWZyZWUiXQ..

İLauncher: Dosya.tc -

Şarj durumu iyi bi rom şüpheniz olmasın..

[< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL][/IMG]

Yazan: alattinctn
  2. :tşk:

3. Teşekkürler fakat iphonea karşıyım hayatta kurmam ama yine de güzel çalışma =)

4. rica ederim :)

- - - Eklendi - - -

burda iphone arayüzünü ön plana çıkardım çoğu kişi iphone arayüzünü seviyor sevmiyor değil ama işletim sistemi yönünde tartışılır :))

5. Tesekkurler ama telefona yakismaz. Emegine sagkik

6. daha bi konuyu iyice okumadan berbat dşyorsun orda kocaman ilauncher yazdıının farkında değilsin galiba.o verdiğim linkte rar içinde ilauncher ve i locker var.bişey bilmeden kötü yorum yapmayalım lütfen......

7. Emeğine sağlık iyi gözüküyor ama bence hani böyle bir telefona iphone teması niye yüklensinki yani iphone özentisi gibi olur ( tabiki bu benim fikrim saygı duyarım herkese) ama ben sevmem açıkcası . Yinede emeğine sağlık

8. Onu yeni ekledin galiba.onceden gormemistim.
    Emege saygi tesekkurler:)

9. bazıları merak ediyor mesela iphone tarzı rom var mı diye mesela galaxy ace için çıkmıştı galiiba.bende böle bişey yayınlamak istedim.iphone arayüzünü sevenler için sonuçta bu forumda her türlü zevke sahip insanlar var :))

- - - Eklendi - - -

hayır vardı öndecen.rica ederim

10.  
  11. Ozur dilerim kusra bakma:)

12. İndirmeye calisiyom 17.41k boyutunda dosya iniyor..

13. Tesekkurler kardesimde yakismamis ;)

14. Teşekkürler :)

Yüklüyor...
15/11/2018 - 04:40