Samsung Galaxy W İphone Temalı Rom

Sponsorlu Bağlantılar

alattinctn

alattinctn

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy W İphone Temalı Rom
Hackin'Rom v3.2+İLauncher+Icephone Theme

Hackin'Rom v3.2:

Icephone Theme: ..

İLauncher:

Şarj durumu iyi bi rom şüpheniz olmasın..

[ [/URL][/IMG]

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

-Emre

-Emre

Üye
Teşekkürler fakat iphonea karşıyım hayatta kurmam ama yine de güzel çalışma =)

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler ama telefona yakismaz. Emegine sagkik

alattinctn

alattinctn

Üye
    Konu Sahibi
daha bi konuyu iyice okumadan berbat dşyorsun orda kocaman ilauncher yazdıının farkında değilsin galiba.o verdiğim linkte rar içinde ilauncher ve i locker var.bişey bilmeden kötü yorum yapmayalım lütfen......

YeAT

Üye
Emeğine sağlık iyi gözüküyor ama bence hani böyle bir telefona iphone teması niye yüklensinki yani iphone özentisi gibi olur ( tabiki bu benim fikrim saygı duyarım herkese) ama ben sevmem açıkcası . Yinede emeğine sağlık

Kerim.

Kerim.

Üye
daha bi konuyu iyice okumadan berbat dşyorsun orda kocaman ilauncher yazdıının farkında değilsin galiba.o verdiğim linkte rar içinde ilauncher ve i locker var.bişey bilmeden kötü yorum yapmayalım lütfen......

Onu yeni ekledin galiba.onceden gormemistim.
Emege saygi tesekkurler:)

alattinctn

alattinctn

Üye
    Konu Sahibi
Emeğine sağlık iyi gözüküyor ama bence hani böyle bir telefona iphone teması niye yüklensinki yani iphone özentisi gibi olur ( tabiki bu benim fikrim saygı duyarım herkese) ama ben sevmem açıkcası . Yinede emeğine sağlık
bazıları merak ediyor mesela iphone tarzı rom var mı diye mesela galaxy ace için çıkmıştı galiiba.bende böle bişey yayınlamak istedim.iphone arayüzünü sevenler için sonuçta bu forumda her türlü zevke sahip insanlar var :))

- - - Eklendi - - -

Onu yeni ekledin galiba.onceden gormemistim.
Emege saygi tesekkurler:)
hayır vardı öndecen.rica ederim

YeAT

Üye
bazıları merak ediyor mesela iphone tarzı rom var mı diye mesela galaxy ace için çıkmıştı galiiba.bende böle bişey yayınlamak istedim.iphone arayüzünü sevenler için sonuçta bu forumda her türlü zevke sahip insanlar var :))

Öyle tabiki ona lafım yok zaten . Beğenen için kesinlikle iyi olmuş . Ben sadece kendi düşüncemi söyledim . Emeğine sağlık . Farklı temalı rom yayınlarsan kullanılabilir.

Kerim.

Kerim.

Üye

- - - Eklendi - - -

hayır vardı öndecen.rica ederim

Ozur dilerim kusra bakma:)

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
İndirmeye calisiyom 17.41k boyutunda dosya iniyor..

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler kardesimde yakismamis ;)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
:tşk:

ufkraider

ufkraider

Üye
Teşekkürler :)