Yardım Samsung Galaxy Note FE SM-N935F/DS VoLTE Sorunu


onrokan

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar,
Samsung Galaxy Note FE SM-N935F/DS cihazım mevcut. Cihazım da VoLTE kullanmak istiyorum. Phone Info programında CSC kodu olarak XME yani Malaysia olarak görünüyor ve kullanabileceğim diğer CSC sürümleri yazıyor. Ancak bunların arasında TUR, TRC ve TRO yok büyük ihtimalle bu yüzden VoLTE kullanamıyorum. Aktif edebileceğim herhangi bir menüde bulunmuyor. CSC sürümünü nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilir misiniz?
Herkese iyi çalışmalar iyi forumlar.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt