Samsung Galaxy Trend S7560 için yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazdığımn olması mümkünmü ?

• Evet

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
aybaryntrkl

aybaryntrkl

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Trend S7560 için yardım.
Arkadaşlar dün Samsung Galaxy Trend S7560 adlı telefonu aldım ama telefonun dahili hafızası çok düşük diye 32 gb hafıza kartı almayı düşünüyorum. Şimdi şöyle bir sorunum var , benim oynadığım ve oynamak istediğim en az 25-20 gb lık bir kapasitede oyun olacak bu oyunları hafıza kartına atıp oynayabilirmiyim save eğer oynayabilirsem hafıza kartında diye oyunun 'SAVE' dosyasında bir problem olurmu. En önemlisi hafıza kartına oyun atıp çalıştırmak için program gerekiyormu ?Ben bu konuyu açalı saatler oldu neden iplenmiyorum.Ben bu konuyu açalı saatler oldu neden iplenmiyorum.Ben bu konuyu açalı saatler oldu neden iplenmiyorum.

Kontrol

Kontrol

Üye
Yorumu okudum ama bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.
iplenmiyorum düşüncesinden kurtul diye bu mesajı yazdım.
Bilen biri okuduğunda mutlaka yardımcı olacaktır.

oğuzhan CAKMAK

Üye
arkadaşım bendede aynı tel var ancak hiçbir yolunu bulamadım(uzun bi süre) :( telefonu rootlayıp cyanogenmod yüklersen uygulamaları harici sd karta taşıyabilirsin ama telefonu rootlamak tehlikeli ve garantiyi bozar rom yüklemek(cyanogenmod) biraz daha zor. tel bir daha açılmayabilir ama rootlamayı kafana koyduysan kingo android root ile rootla ççok basit bozulma ihtimalide düşük bu da rom ve gapps yanlız root ve rom yüklemeden önce bir çok yazı oku oke(root ve rom yüklemek tehlikelidir :)

metboy38

metboy38

Üye
ben root la dım

oğuzhan CAKMAK

Üye
abi rootlayabildiysen gltosd uygulaması nı indir herşeyi harici sd karta taşıyabiliyor

smlkc

Üye
20-25 GB bir oyun derken arkadaşım ?

metboy38

metboy38

Üye
dostum o telefondan bi bok olmaz trend normal kullanım için ideal sadece

metboy38

metboy38

Üye
bençe nokia aga tek geçerim samsum tırt))) modifiye n8bençe nokia aga tek geçerim samsung tırt))) modifiye n8

Üst Alt