Samsung Galaxy Trend S7560 için yardım.

• 15 Eylül 2013
  • 4015 Okunma
  • 8 Cevap

Bu yazdığımn olması mümkünmü ?

1. Evet

oy sayısı 2
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Arkadaşlar dün Samsung Galaxy Trend S7560 adlı telefonu aldım ama telefonun dahili hafızası çok düşük diye 32 gb hafıza kartı almayı düşünüyorum. Şimdi şöyle bir sorunum var , benim oynadığım ve oynamak istediğim en az 25-20 gb lık bir kapasitede oyun olacak bu oyunları hafıza kartına atıp oynayabilirmiyim save eğer oynayabilirsem hafıza kartında diye oyunun 'SAVE' dosyasında bir problem olurmu. En önemlisi hafıza kartına oyun atıp çalıştırmak için program gerekiyormu ?
    ---
    Ben bu konuyu açalı saatler oldu neden iplenmiyorum.
    ---
    ---

Yazan: aybaryntrkl
  2. Yorumu okudum ama bilgim olmadığı için birşey diyemiyorum.
    iplenmiyorum düşüncesinden kurtul diye bu mesajı yazdım.
    Bilen biri okuduğunda mutlaka yardımcı olacaktır.

3. arkadaşım bendede aynı tel var ancak hiçbir yolunu bulamadım(uzun bi süre) :( telefonu rootlayıp cyanogenmod yüklersen uygulamaları harici sd karta taşıyabilirsin ama telefonu rootlamak tehlikeli ve garantiyi bozar rom yüklemek(cyanogenmod) biraz daha zor. tel bir daha açılmayabilir ama rootlamayı kafana koyduysan kingo android root ile rootla ççok basit bozulma ihtimalide düşük bu da rom Dev-Host - cm-10.2-20131020-UNOFFICIAL-kylessopen.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service ve gapps Goo.im Downloads - Downloading gapps-jb-20130813-signed.zip yanlız root ve rom yüklemeden önce bir çok yazı oku oke(root ve rom yüklemek tehlikelidir :)

4. ben root la dım

5. abi rootlayabildiysen gltosd uygulaması nı indir herşeyi harici sd karta taşıyabiliyor

6. 20-25 GB bir oyun derken arkadaşım ?

7. dostum o telefondan bi bok olmaz trend normal kullanım için ideal sadece

8. Şiddetle katılıyorum

9. bençe nokia aga tek geçerim samsum tırt))) modifiye n8
    ---
    bençe nokia aga tek geçerim samsung tırt))) modifiye n8

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
19/09/2018 - 11:43