samsung galaxy tablet

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DE_SOUZA06

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy tablet
Herkeze selam arkadaşlar yeni bir samsung tablet kullanıcısıyım cihazdan gayet memnunum fakat uygulama ve oyun konusunda sıkıntı çekiyorum bu konu hakkında bilgi paylaşacak uygulama ve oyun ekleyecek kimse varmı lütfen yardım cihazı turkcel den aldım

Lacoste

Lacoste

Üye
Maalesef şu an için galaxy tab uygulama bakımından zengin değil

DE_SOUZA06

Üye
    Konu Sahibi
cevabiniz icin tesekkur ederim ben applanet ile oyun indirdim simgeside ekrana geldi fakat oyunu actigim zaman internete baglanim oyunu indirecegi anda uygulama kapaniyor bunu kurmak icin bir yontem varmi

koronur

Üye
oyunun sd kart dosyalarını bulup oyun klasörüne atmanız gerek

batubozo

Üye
Arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftalık samsung galaxy tablet GT-P1000 Kullanıcısıyımm...benimde sorularım warda,aklıma gelenleri soruyim sizlere,şimdi android markette birşey indirirken tablet 4-5 sn aralıkla 2 kez titriyor ve android market beklenmedik bir şekilde kapandı hatası veriyor..
2.sorum marketteyken oyunlar bölümü bazen kendiliğinden arapça oluyor,bunun sebebi nedir,nasıl düzeltirim ??
3.sorum ise youtubede arama yaptığımda ağ ile ilgili bir sorun oluştu[400] hatası alıyorum,

LÜTFEN SORULARIMA CEVAP VERİN LÜTFENNNN ????

MBrkA

MBrkA

Üye
Arkadaşlar bende yaklaşık 1 haftalık samsung galaxy tablet GT-P1000 Kullanıcısıyımm...benimde sorularım warda,aklıma gelenleri soruyim sizlere,şimdi android markette birşey indirirken tablet 4-5 sn aralıkla 2 kez titriyor ve android market beklenmedik bir şekilde kapandı hatası veriyor..
2.sorum marketteyken oyunlar bölümü bazen kendiliğinden arapça oluyor,bunun sebebi nedir,nasıl düzeltirim ??
3.sorum ise youtubede arama yaptığımda ağ ile ilgili bir sorun oluştu[400] hatası alıyorum,

LÜTFEN SORULARIMA CEVAP VERİN LÜTFENNNN ????

3.nün cevabı: Telefonu İngilizce yap düzelir.

batubozo

Üye
İngilizce kullanmak zorunda kalıyorum o şekil.. başka çözümü yokmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...