Samsung Galaxy Tab2 P3100

• 23 Eylül 2013
  • 1110 Okunma
  • 14 Cevap

1. evet 7 inç telefon isteyen varmı arkadaşlar ister normal telefon gibi konuşun ben öğle yapıyorum isterseniz normal veya bluetooth kulaklıkla kullanın android sürümü 4.1.2 dir çift çekirde 1 ghz işlemci 1 gb ram vardırcihaz yurt içidir kutusu yok ancak orjinal şarj+usb verilecektir*birde orjinal olmayan kılıfı var bana öğle geldi. takas var tabiki fiyatım 500 TL
    RESİMLER
    Dropbox - tablet
    İşletim sistemiAndroidWi-FiVarBluetoothVar3G ModemVar4G modemYokGPSVarHDMI çıkışıYokKulaklık girişiVarAğırlık344 gİşlemciİşlemci türüARM Cortex A9İşlemci hızı1 GHzİşlemci çekirdek sayısı2EkranEkran türüKapasitif3D görüntüHayırEkran boyutu7"Ekran çözünürlüğü1024 x 600BellekRam boyutu1 GBDahili bellek boyutu16 GBBellek arttırmaEvetWeb kameraÖn yüz kamerasıVarÖn yüz kamera çözünürlüğü0.3 MpxArka yüz kamerasıVarArka yüz kamera çözünürlüğü

Gunceldir arkadaslar.

Guncel arkadaslar.

Güncel arkadaslar takasa satisa devam. Pazarlikta vardir arladaslar.

Yazan: gRkn666
    Son düzenleme: 7 Aralık 2013
  2. hangi ildesiniz

3. Istanbul hocam. Ya siz?

4. Ankara. aynı il içerisinde olsaydık cihazı görüp öyle karar vermek isterdim

5. Netbook Samsung takas olurmu

6. Modeli nedir hocam?

7. 2 GB RAM 250 GB HDD var biraz kasa yiprak ama içi temiz ekran temiz

8. Olumsuzmu

9. Maalesef hocam. Teklif icin tesekkurler.

10. slm...elimde kvk çıkışlı samsung s3 mini var..sahibinden.com da ilanım var..satışım 550 tl..ben buyuk ekran istiyorum ..takas dusunurmusunuz...dusunurseniz üç aşağı beş yukarı anlaşırız.ben de istanbuldayım..telefonum 05394546707

11. Günceldir arkadaşlar.
    ---
    son fiyat 450dir arkadaşlar.

RossoBianco bunu beğendi.
  12. Hocam Son Fiyat nedir ? yada takas düşündüğünüz bir model varmı?

13. Hocam alicak iseniz yapariz biseyler. Siz neyle takas etmeyi dusunuyorsunuz?

14. Fiyati nedir

15. 450hocam

Yüklüyor...
26/09/2018 - 05:35