samsung galaxy tab 3 7 almak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

kestal

kestal

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy tab 3 7 almak istiyorum
arkadaşlar başlıktada dediğim gibi galaxy tab 3 7 İNC almak istiyorum daha öncceden 300 tl verip piranha businis tab 2 almıştım ilk başta yani ilk ay gayet güzel kullandım her ne kadar coğu şeyi yapabilsemde hem ekran kalitesi olsun hem wifi nin düzgün çekmemesi batarya sorunu kasılma derken kendinden bıktırdı (tabi 4 ay kullandım) şimdide samsung tab3 düşünüyorum sizce almalımıyım veyahut artılar veya eksileri nedir bi akıl verirseniz sevinirim

MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Custom rom yuklemiyeceksen sakin alma tab2 al daha ii bnde custom rom yüklü ama bn pismanim tab2 android 4.3 rom var OC dedtekli kernli var cyanogenmod romvar hersey var tab2 al daha ii

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Bence Tab3 al.Yeni nesil hemde.ama sana asus memo pad hd 7 tabletini oneririm.

avast

avast

Üye
Onun yerine exper de dene t8q youtube a antutu ve real racing performansuni yukledim antutudan 20 k aldim

Cenqizhan.

Cenqizhan.

Üye
Asus bilindik bir marka ve guncelleme alan bir tablet.Hersey antutu degil dostum :)

• Beğen
Tepkiler: MUSTAFA AKPINAR97
MUSTAFA AKPINAR97

MUSTAFA AKPINAR97

Üye
Islemci hzi 1.2 den yuksek tablet al sonra pisman olma bn o kaar diyim bide ekran karti önemli asus tabikide güncelleme konusunda google un oldugu icin en onde bana kalırsa

Inception-6-

Üye
tab 3 7.0 bendede var 3g si falan yok sadece wifi ile bağnanılabiliyo alacaksan tab 3 8.0 3g al bence

Üst Alt