Haber Samsung Galaxy S7’nin 8GB’ı dolu olarak geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7’nin 8GB’ı dolu olarak geliyor
Samsung’un yeni amiral gemisi 11 Mart tarihinde bir çok ülkede raflardaki yerini alacak…

Samsung, Şubat ayı sonunda Mobil Dünya Kongresi’nde Galaxy S7 amiral gemisi akıllı telefon modelini ve ayrıca Galaxy S7 Edge olarak amiral gemisinin büyük ekranlı ve iki yanı kavisli versiyonunu gün yüzüne çıkartırken, akıllı telefonlar 11 Mart tarihinde dünya genelinde 60 ülkede satışa sunulacak.

Duyurunun ardından bir çok ülkede satışa sunulan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’nin gelen bilgilere göre ön sipariş açısından da rekor kıracağı ifade ediliyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bazı ön sipariş veren kullanıcıların erken olarak cihazlarına kavuşmaya başladıkları da ifade edilirken, gelen bilgilere göre Samsung’un TouchWiz’i ve diğer ön yüklü uygulamaların Galaxy S7’de 8GB yer kapladığı kaydediliyor.

Samsung Galaxy S7 akıllı telefon 32GB / 64GB dahili veri kapasitesi ile gelirken, ayrıca 200GB’a kadar microSD kart desteği de içermekte. Akıllı telefonun ayrıca ön yüklü gelen uygulamaları microSD karta da aktarılabiliyor.

Galaxy S7 akıllı telefon 5.1″ büyüklüğünde ve 2560×1440 piksel Quad HD dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 820 / Samsung Exynso 8890 yonga seti, 4GB sistem belleği, 12MP OiS destekli arka kamera, 5MP ön kamera özelliklerine sahip.

Google Android 6.0 Marshmallow mobil işletim sistemi üzerinde çalışan cihaz parmak izi tarayıcısı içeriyor ve ayrıca suya dayanıklı yapıya da sahip.

Samsung Galaxy S7’nin 8GB’ı dolu olarak geliyor - MaxiCep

Koradam

Üye
S6 da hemen hemen böyle geldi niye birden abartıldı anlamıyorum

Seglopsi

Seglopsi

Üye
şu reklam ve saçma uygulamalara ayar olmaya başladım bende yavaştan yok silmek istesen silemiyorsun. silinebilir yapın da bari isteyen silsin.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
Problem olacağını zannetmiyorum 8gb dolu gelmesinin :hmmm :evet:

yeumyang

yeumyang

Moderator
Sd kart var sorun olmaz bence

OPYBOBS

OPYBOBS

Üye
Microsoft Apps dışında, bloatware yok sanırım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Normal Bişey :D

Onur K.

Onur K.

Üye
Her yerden bir bahane ile çalıyorlar. Bedava veriyormuş muamelesi yapıyorlar. 3.000 liraya telefon alıyorsu, 3gb ram diyor ama 2.8gb ram var. Sistem kullanıyor diyorlar ve boş ram 1.5gb kalıyor.
32gb hafıza var diyorlar, 28gb hafıza oluyor, o da 20gb boş.
Yazık...

Koradam

Üye
Her yerden bir bahane ile çalıyorlar. Bedava veriyormuş muamelesi yapıyorlar. 3.000 liraya telefon alıyorsu, 3gb ram diyor ama 2.8gb ram var. Sistem kullanıyor diyorlar ve boş ram 1.5gb kalıyor.
32gb hafıza var diyorlar, 28gb hafıza oluyor, o da 20gb boş.
Yazık...
Zaten hiç bir zaman 32 GB elektronik ekipman alıp 32Gb ı kullanamazsın ki bit donusumunden olsa gerek bunun sebebi

Üst Alt