Haber Samsung Galaxy S7, S7 Plus hakkında bilgiler gelirken, render görseller ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S7, S7 Plus hakkında bilgiler gelirken, render görseller ortaya çıktı
Sadece home tuşu daha ince olmuş :hmmm

Samsung’un 2016 başlarında sunacağı amiral gemisi ve bu cihazın büyük versiyonuna dair bilgiler geliyor

Samsung, akıllı telefon pazarında her sene yeni modellerle karşımıza gelirken, satış rakamları ile dünya genelinde liderliğini sürdürüyor. 2015’de de bir çok model sunan firmanın özellikle üst seviye modelleri Galaxy S6, Galaxy Note5, Galaxy S6 edge ve Galaxy S6 edge+ firmanın itici gücü oldu.

Güney Kore devinin önümüzdeki sene başlarında da yeni amiral gemisi Galaxy S7’yi sunması bekleniyor. Bu cihaz hakkında şu ana kadar bir çok bilgi gelirken, şimdi de akıllı telefona ait olduğu iddia edilen bazı render görseller ortaya çıktı.

Yeni gelen bilgilere göre Samsung iki model sunacak ve bu cihazlardan bir tanesi Galaxy S7 diğeri de Galaxy S7 Plus olarak bu cihazın daha büyük versiyonu olacak. İddiaların devamına göre Galaxy S7 143.37 mm x 70.8 mm x 6.94 mm olarak Galaxy S6’ya oldukça benzer geliyor. Diğer model ise 163.32 mm x 82.01 mm x 7.82 mm ölçüler ile daha büyük olacak.

Baktığımızda Galaxy S7 Plus, büyük ihtimalle bu bilgilere göre 6″ büyüklüğünde ekran içerebilir.

Yonga seti hakkında ise daha önce gelen bilgiler Samsung’un kendi geliştirdiği sekiz çekirdekli işlemcili Exynos 8890 ve Qualcomm’un dört çekirdekli işlemcili Snapdragon 820 yonga setini içeren iki farklı versiyon olarak sunulacağı şeklinde.

Diğer taraftan, Samsung bu sene Galaxy S6’nın iki edge versiyonunu da sunmuştu ve 2016’da da kavisli ekranlı versiyonu sunması bekleniyor. Ancak şu an için bu bilgiler içerisinde edge modellere dair bilgi bulunmuyor.

Samsung Galaxy S7, S7 Plus hakkında bilgiler gelirken, render görseller ortaya çıktı - MaxiCep

yeumyang

yeumyang

Moderator
Kamera çıkıntısını sevmiyorum varsın cihaz kalın olsun sanki oraya ayrı bir kamera koyulmuş gibi duruyor s6 ya bakmıştim

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kamera çıkıntısını sevmiyorum varsın cihaz kalın olsun sanki oraya ayrı bir kamera koyulmuş gibi duruyor s6 ya bakmıştim
mesela huawei vs ois destekli kamerası vardı ama sony gibi 0 çıkıntı yapmıştı
ois koydukları için o çıkıntı oluyor ama isteseler o çıkıntı olmadan da ois destekli kamera koyabilirlerdi çünkü yapanlar var

MaxipmaN

Üye
Dava yolda gibi plus ismine el attılar simdi de

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Fazla bir fark yok s6 ile
Tek dileğim s10 gelmeden artık saatler herşeyi yapsın yahu

• Beğen
Sarangni

Sarangni

Üye
Samsun alacaksan Note alacaksın.

0MG90

0MG90

Üye
Kamera çıkıntısı moda mı oldu? Onun için bile almam.

Üst Alt