Haber Samsung Galaxy S6 Mini, Exynos 7420 Yonga Seti ile Gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S6 Mini, Exynos 7420 Yonga Seti ile Gelecek
Meşhur s3 mini den sonra bakalım s6 mini nasıl olacak :sirit:

Samsung’un yeni telefonu Galaxy S6 Mini olduğu belirtilen bir telefon benchmark testlerinde ortaya çıktı.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son dönemde akıllı telefon pazarında pek de iç açıcısatışlara imza atmıyor. Özellikle son olarak duyurduğu Galaxy S6 serisinden büyük beklentileri olan Samsung, beklentilerin altında kalan satış rakamları ile hayal kırıklığına uğramış ve pazar payının düşmeye devam etmesini engelleyememişti. Samsung şimdi yeni ve daha uygun fiyatlı bir Galaxy telefonla satış rakamlarını yükseltmeyi amaçlıyor. Gelen bilgilere bakılırsa SM-W2016 kod numaralı cihaz da tam olarak bunun için hazırlanıyor.

Tech Grapple adlı sitenin haberine göre Gfxbench verilerinde ortaya çıkan ve SM-W2016 kod numarasına sahip yeni model akıllı telefon Galaxy S6 Mini olacak. Sızan Gfxbench ekran görüntüsünde ise Samsung Galaxy S6 Mini’nin yine Samsung tarafından üretilen Exynos 7 serisi Octa-Core yonga setini barındıracağı görülüyor.

Samsung Galaxy S6 Mini’nin Gfxbench verilerine göre 4.6 inç büyüklüğünde 720p HD ekrana sahip olacağı görülüyor. Fakat daha önce de Gfxbench üzerinde görüntülenen bir çok cihazın ekran çözünürlüğünde değişiklikler olabildiği görüldü. Samsung ayrıca SM-W2014 model numarası ile Samsung Galaxy S6 Mini’nin Kore versiyonunu da üretecek.

Son olarak Zauba kayıtlarında Hindistan’da test edildiği ortaya çıkan Galaxy S6 Mini’nin fiyatı ise 26.725 INR, 360€ vergi öncesi ve Avrupa için 420€ satış fiyatına sahip olacağı ortaya çıkmıştı.

Samsung Galaxy S6 Mini, Exynos 7420 Yonga Seti ile Gelecek - MaxiCep

hikmet366

hikmet366

Üye
1390tl KDV siz

Türkiye için pahallı özelliklerde düşme varmı

Polymath

Polymath

Üye
Ekran hd olmamasi lazim artık. O islemciye o ekran nedir yaa. Yazik eder Samsung.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Sürekli haberleri çıkıyor ama bir türlü cihazı göremedik s 808 le gelecegi haberleri vardı çıkmadı eger bataryayı da güçlü yaparsa sony z5 compact ta rakip olabilir

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Sürekli haberleri çıkıyor ama bir türlü cihazı göremedik s 808 le gelecegi haberleri vardı çıkmadı eger bataryayı da güçlü yaparsa sony z5 compact ta rakip olabilir
samsung küçük cihaza yüksek pil koymaz hiç sanmıyorum 2500 mah bataryasının bana yetebileceğini :sirit:

byAndroid

byAndroid

Üye
4.6 inçe full hd mi koysun! Ekran çözünürlüğü gayet yeterli özellikleri de cabası

yeumyang

yeumyang

Moderator
samsung küçük cihaza yüksek pil koymaz hiç sanmıyorum 2500 mah bataryasının bana yetebileceğini :sirit:
Kendisi bilir o zaman sony z3 compact z5 compact ı satar samsung bakar a3 le olacak iş degil artık mini telefon isteyenler güçlü donanım istiyor buradada sony devreye giriyor küçük boyut güçlü donanım güçlü pil ben küçük boyutlu bir cihaz istiyordum gittim z3 compact aldım şahsen samsung un bu boyutlarda ve bu özelliklerde bir cihazı olsaydı samsung alırdım ama yok

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
aha buda 64 gb kullanıyor :ehe birde türkiyeye gelince 1700tl'yi bulur artık :kop2:

• Beğen

furkankaya585597

Üye
Samsung sanki Sony'nin politikasına özenmiş. Mini'sine amiral gemisine yakın donanım koymuş.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung sanki Sony'nin politikasına özenmiş. Mini'sine amiral gemisine yakın donanım koymuş.
bence de öyle olmalı artık insanlar büyük istiyorsa mesela z3 küçük istiyorsa z3c alıyor

yani ekran boyutu farkı olup diğer donanımlar benzer olmalı zaten

yeumyang

yeumyang

Moderator
bence de öyle olmalı artık insanlar büyük istiyorsa mesela z3 küçük istiyorsa z3c alıyor

yani ekran boyutu farkı olup diğer donanımlar benzer olmalı zaten
Aynen mesala ben kücük boyutlu istiyordum z3 c aldım

İbrahimakinci

İbrahimakinci

Üye
Galaxy alpha da 720p ama ekran 4.7" olduğu için çok fazla yetiyor. İşlemci de exynos donanım güçlü olunca çok hızlı ve stabil. Kasma donma hiç yok. Antutudan 50 bin küsur puan almasını ve stabilliğini hd olmasına borçlu.
Kaldı ki en son çıkan iphone 6s 4.7 inç ekran 750p ile geliyor yarın ve bu boyutlar için full hd çok/zarar az fayda getiriyor.

Son düzenleme:

Üst Alt