Tavsiye Samsung Galaxy S4'e Çay Döküldü Acil Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4'e Çay Döküldü Acil Yardım
Arkadaşlar annemin S4'üne şekersiz çay dökülmüş. Hemen arkasından 2 dk kullanmış ve kapatmış telefonu. İyice kurulamış kurutma makinesi kullanmamış.
1-Sizce telefonu pirince mi yatırmalıyım yoksa direkt servise mi göndereyim?
2-Telefon mediamarkt dan alınma fakat oturduğum yerde mediamarkt yok. Servise gönderirsem nereye göndermeliyim,şikayet kısmına ne yazmalıyım ve kutu içeriğinde nelerle birlikte göndermeliyim?
3-Servis ne kadar fiyat çıkartır?

Cevaplarınızı bekliyorum.
Acil arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
cihaz çalışmıyorsa şuanda muhtemelen anakartta kısa devre vardır. ekranın sağlam kaldığını düşünüyorum. eğer sorun sadece anakartsa 400-450 lira olması lazım. Ekran da dahilse maliyetin üstüne çıkacağından farklı yeni bir cihaza yönelmen mantıklı olur. geçmiş olsun.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
açamamış değil açmamış. Pirince yatır diyeceğim ama suya girmemiş. suya sok desem daha önce denemedim ne kadar garanti olur bilemem. Şeker olmadığı için sorun olmaz büyük ihtimal pirinçte en az 2 gün beklesin

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
cihaz çalışmıyorsa şuanda muhtemelen anakartta kısa devre vardır. ekranın sağlam kaldığını düşünüyorum. eğer sorun sadece anakartsa 400-450 lira olması lazım. Ekran da dahilse maliyetin üstüne çıkacağından farklı yeni bir cihaza yönelmen mantıklı olur. geçmiş olsun.

açamamış değil açmamış. Pirince yatır diyeceğim ama suya girmemiş. suya sok desem daha önce denemedim ne kadar garanti olur bilemem. Şeker olmadığı için sorun olmaz büyük ihtimal pirinçte en az 2 gün beklesin
Şimdi pirince yatırdım telefonu,2 gün sonra pirinçten çıkardığımda düzgün çalışacak büyük ihtimalle. Fakat 2-3 ay sonra telefonun aptallaşmasından korkuyorum. Direkt yarın servise mi göndersem acaba,yoksa 2 gün pirinçten sonra mı göndereyim ne dersiniz?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Şimdi pirince yatırdım telefonu,2 gün sonra pirinçten çıkardığımda düzgün çalışacak büyük ihtimalle. Fakat 2-3 ay sonra telefonun aptallaşmasından korkuyorum. Direkt yarın servise mi göndersem acaba,yoksa 2 gün pirinçten sonra mı göndereyim ne dersiniz?
pirinçten zarar geleceğiniz zannetmiyorum. her türlü sıvı teması diyecekler. o yüzden gidebildiği kadar gitsin. 400 küsür lira alırlar. 2 ay sonrada 400 alırlar aaa pirince yatmış hadi 800 alalım demezler yani :D

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
pirinçten zarar geleceğiniz zannetmiyorum. her türlü sıvı teması diyecekler. o yüzden gidebildiği kadar gitsin. 400 küsür lira alırlar. 2 ay sonrada 400 alırlar aaa pirince yatmış hadi 800 alalım demezler yani :D
Son kez bir şey sorayım :D Samsung'un ana servisi hangisi bir bilginiz var mı? Direk oraya göndereyim diyorum.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
İstanbul şişlide de kendi yeri var

Seglopsi

Seglopsi

Üye
anakartın üzerinde sıvı teması halinde rengi sarıdan turuncuya dönen kağıtçıklar var. bundan dolayı istediğin zaman gönder fark eden birşey olmayacak, sıvı teması diyecekler.

• Beğen
Tepkiler: androfilex
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ayın 24'ünde gönderdim cihazı servise bugün kargoya verilmiş yarın inşallah elimde olacak. Fakat şaşırtıcı bir şekilde servis ücret çıkarmadı herhangi bir parçası zarar görmemiş bakımını yapmışlar. Çok şaşırdım açıkçası yarın teslim aldığımda durumu yazarım buraya

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
şanslısın :D

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
kralberk13

kralberk13

Üye
almaması ilginç şanslısın

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Parca zarar gormeyince normal almaması :hmmm, bi sök tak yapmak zor olmamalı
Herhalde normal bir şey bildiğim kadarıyla bir özel sıvıdan geçiriyorlar parçaları oksitlenme olmaması için arkasından birlestirmislerdir cihazi. Herhangi bir parça zarar görmediğinden bu yüzden para istemediler herhalde.

kralberk13

kralberk13

Üye
geçe bilirdi sıvı ekrana

Üst Alt