Samsung Galaxy S4 CWM Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 CWM Sorunu
Arkadaşlar internetten baktım Samsung Galaxy S4 Android 5.0 için CWM ve Root diye. Bi siteden indirdim kurmaya çalıştım fakat olmadı. Garanti bozuldu Cihaz Durumu Özel yazıyor fakat CWM yüklenmedi. 5-6 siteyi daha gezdim hepsi aynı dosyalar (hepsinde 1 dosya kırık) ama ben kuramadım. O kırık olan dosyayıda internetten sürüm numarasına kadar buldum ama oda olmadı.
Birisi ayrıntı olarak bana anlatabilir mi CWM ve Root yapımını. Dosya linkide koyarsanız iyi olur.
Bu arada Odinde verdiği hata Removed diyor sonunda Reset yazıyor öyle bekliyor. Telefon açılıyor çalışıyor fakat Odin kurmuyor. Pcdede USB bağlama çıkarma sesleri geliyor..

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edecek kimse yok mu?

baskahmet

baskahmet

Üye
Reset diyip tel açılıyosa kurmuştur

memcho35

memcho35

Üye
Ben philz touch kurdum sorunsuz s4 e sen de bir dene derim

frezby1

frezby1

Üye
Cwm kurulumu cihazi garanti disi birakir eger yok ben intemem garantili kalsin diyosan orjinal romunu sammobile den indirip odinle kur yok eger illa cwm yuklicem diyorsan ben sana sonra yardimci olabilirim dosyalari veririm saan disaridayim pc basina gecin ce veririm dosyalari ve nasil kuracagini anlatirim ok

buyur lınkı ındır zıp ı bır yere cıkar telı download moda al usb kablosu ıle pc ye bagla klasoru ac ıcınde odın ı yonetıcı olara calıstır daha sonra pda kısmn cf auto root yazan .md5 uzantılı dosyayı flasla
sonra bu dosyayı ndır aynı adımları ızleyerek bu dos yayıda falsla cwm yuklenmıs olur
eger ben sorjınal romu kuracagım dıyorsan buyur orjınal turkıye romu uye olmadan ındıremessın ılk olarak uye olmalısın

Son düzenleme:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Garanti bitti. KNOX Sayacıda 1 Oldu. Ama CWM yüklenmedi. Son 200Mblik güncelleme geldi onu kurdum sonra CWM yüklemeye çalıştım olmadı. Bütün sitelerden denedim ama kurulmuyor.
Yani şuan sayaç 1. Zaten 2 senede oldu. Garantisi yok...
Eve gidince verdiğin dosyaları deneyecem. İnş olur. Bu arada hızlı bir ROM önerebilirmisin. Herhalde S4e uygun CyanogenMod sürümü yok :S
Cwm kurulumu cihazi garanti disi birakir eger yok ben intemem garantili kalsin diyosan orjinal romunu sammobile den indirip odinle kur yok eger illa cwm yuklicem diyorsan ben sana sonra yardimci olabilirim dosyalari veririm saan disaridayim pc basina gecin ce veririm dosyalari ve nasil kuracagini anlatirim ok

buyur lınkı ındır zıp ı bır yere cıkar telı download moda al usb kablosu ıle pc ye bagla klasoru ac ıcınde odın ı yonetıcı olara calıstır daha sonra pda kısmn cf auto root yazan .md5 uzantılı dosyayı flasla
sonra bu dosyayı ndır aynı adımları ızleyerek bu dos yayıda falsla cwm yuklenmıs olur
eger ben sorjınal romu kuracagım dıyorsan buyur orjınal turkıye romu uye olmadan ındıremessın ılk olarak uye olmalısın
Verdiğin dosya çalıştı root yaptım şimdi cwm yüklicem saol. Önerebileceğin hızlı ve sade rom varmı?

Bu ROMu kurmayı düşünüyorum ama Modem falan diyor. O ney nasıl yapılıyor. Anlatabilirmisiniz?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu yeni açmıștım admin onayı bekliyorum. İstersen direk atayım indirme linkini
Bende konu açtım başka ROMlar öneren olurmu diye. Oda oylanmadı daha.
Sorunu varmı CMnin yoksa stabil sürümmü. Sorunlaysa kurmaya gerek yok

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
frezby1

frezby1

Üye
Garanti bitti. KNOX Sayacıda 1 Oldu. Ama CWM yüklenmedi. Son 200Mblik güncelleme geldi onu kurdum sonra CWM yüklemeye çalıştım olmadı. Bütün sitelerden denedim ama kurulmuyor.
Yani şuan sayaç 1. Zaten 2 senede oldu. Garantisi yok...
Eve gidince verdiğin dosyaları deneyecem. İnş olur. Bu arada hızlı bir ROM önerebilirmisin. Herhalde S4e uygun CyanogenMod sürümü yok :S

Verdiğin dosya çalıştı root yaptım şimdi cwm yüklicem saol. Önerebileceğin hızlı ve sade rom varmı?

Bu ROMu kurmayı düşünüyorum ama Modem falan diyor. O ney nasıl yapılıyor. Anlatabilirmisiniz?
CM ROMLAR SUAN TAM STABIL DEGIL XDA DAKI HEMEN HEMEN DEGIL TUM ROMLARI DENEDIM
ABARTMIYORUM CM ROM LARDA DAHIL HIC BIRI STABIL DEGIL
HIZLI VE STABIL OLARAK OZCAN V6.3 S5 VAR BEN 1 YILDIR KULLANIYORUM MUT HIZ VE STABIL BIR ROM DUR....
LINK =

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
HIZLI VE STABIL OLARAK OZCAN V6.3 S5 VAR BEN 1 YILDIR KULLANIYORUM MUT HIZ VE STABIL BIR ROM DUR....
LINK =
Telefonun orjinal ROMu üzerine mi kurulu. Cyanogende ben GApps paketini kurmadım. Bana Google'ın tüm uygulamaları lazım...

frezby1

frezby1

Üye
Telefonun orjinal ROMu üzerine mi kurulu. Cyanogende ben GApps paketini kurmadım. Bana Google'ın tüm uygulamaları lazım...
orjınalden kastın nedır tam olarak anlamadım eger stock rom u soruyor san evet stock rom kurulu fabrıka romu degıl portlanmı stock rom kullanıyorum ...
gapps nın hangı versıyonu lazım kıtkat 4.4.x mı yok sa lolıpop 5.0.x yada 5.1.x hangısı lazım ona gore yardımcı olayaım arkadasım

_JacKoLovsKi_

_JacKoLovsKi_

Üye
LINK =
Hocam bende bu romu kullanıyorum ama tarayıcı üzerinden herhangi bir dosya indiremiyorum. Eski lollipop romunda her türlü dosyayı tarayıcı üzerinden indirebiliyordum. Mesela herhangi bir apk sitesine girip indirme yapabiliyordum. Bunun çözümünü biliyormusunuz acaba bunun dışında harika bi rom

frezby1

frezby1

Üye
Hocam bende bu romu kullanıyorum ama tarayıcı üzerinden herhangi bir dosya indiremiyorum. Eski lollipop romunda her türlü dosyayı tarayıcı üzerinden indirebiliyordum. Mesela herhangi bir apk sitesine girip indirme yapabiliyordum. Bunun çözümünü biliyormusunuz acaba bunun dışında harika bi rom
Hocam bu senin dedigin imkansiz buyuk bi ihtima sorun olusmustur sen apk dan bahsediyosun ben 1.5 gb lik rom idirdigim bile oldu hatta mega gibi torren sitelerine 900 mb lik rom upload etmistim sen o romu yeniden kur kesinlik le boyle bi hata yok eger gene hata dewam ederse romu yeniden indir bir onceki rom indirir ken bi sorun olusmu olabilir

Üst Alt