Samsung galaxy s4 VS Htc one yardım

Sponsorlu Bağlantılar

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s4 VS Htc one yardım
Arkadaşlar bu aralar kuzeim bir telefon almak istiyor htc one düşünüyor birde galaxy s4 bakalım dedim ben aslında bunları az çok biliyorum zaten android konusunda bilgili bir insanım ama biraz da kullanıcı yorumları önemli bu 2 telefonun birbirine göre artı ve eksileri nelerdir yada ben bu telefonda sorun yaşadım veya şu sorunları var dediğiniz var mı kullanıcı yorumlarınızı bekliyorum ve kuzenim telefonu 2-3 yıl kullamak istiyor çok oyun veya performans delisi değil ilk akıllı telefonu olacak yorumlarınızı bekliyorum

ANIL

ANIL

Admin
Öncelikle 2 telefonda kullanıcıyı memnun eder. İkisinin birbirine göre iyi olduğu yanları var. Bana göre S4 donanım ve yazılım anlamında daha dolu bir telefon. :oke:

fk555897

fk555897

Üye
Oyun meraklısı değilse ben HTC One öneririm.

HTC One'ın S4'e göre artıları
- Daha iyi ses kalitesi
- Stabil bir kullanıcı arayüzü
- Şık bir tasarım

Bence HTC One arkadaşının işini fazlasıyla görecektir.

Türe

Türe

Üye
One :oke:

frk uzn

frk uzn

Üye
Arayüzden dolayı htc diyorum sense güzel bi arayüz

Invoke

Invoke

Üye
Bence de HTC One

+1 fk555897

LimePie

LimePie

Üye
htc one arayüzü on numara zaten bence one almalı.

blacktalon

blacktalon

Üye
htc one hic oyun acamiyormus gibi yazmayin :) s4 biraz daha performansli sadece , bence de one guzel bir cihaz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Daha az tutulan daha şık bir cihaz bence. S4 güzel ama farklı olması açısından bile alınabilir. Zaten pek ihtiyaç doğrultusunda almayacakmış one daha güzel bir tercih olur.

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kuzenim dediğim gibi performans ve oyun delisi değil ama 2-3 yıl götürsün istiyor benchmark testleri olarak galaxy s4 önde ama kullanırken pek fark yok aranızda bu 2 cihazdan kullanan var mı yada şöyle diyeyim htc one kullanıpta ben memnun kalmadım yada şu sorunu var felan dediğiniz bir konu var mı htc one biraz daha istiyor şimdiden teşekkürler

kaangul

Üye
Htc one da ön tarafta iki tane hoparlor oldugu icin sar degeri s4'e gore baya yuksek.Bu yuzden htc'ye benden be yazik ki bi eksi.

Anil-D

Anil-D

Üye
htc one mukemmel bir telefon

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar htc one da güncel bir aorun var mı ?

blacktalon

blacktalon

Üye
sesle sarin bi alakasi var mi

- - - Eklendi - - -

birde htc lgden sonraki en kotu guncelleme veren firma

- - - Eklendi - - -

ben bu yuzden one alsam mi almasam mi kararsizim konum da var zaten tum firmalari toplasan anca bi adam edecekler

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
htc one dan itibaren yeni bir başlangıç yaptı güncelleme desteği galaxy s4 kadar olur mu bilmem ama yinede güncellemeleti verir diye tahmin ediyorum acaba başka ne tür sorunları vardır

blacktalon

blacktalon

Üye
hafizasi bataryasi sabit kamerasi s4 ve i5e gore kotu ve ekran boyutu i5 gibi yukari cekilmis duruyor s4 te ekran cerceve uyumu cok iyi oturmus bence

- - - Eklendi - - -

ve telefonda uretim sorunu var az uretim oldugu icin olu piksel ve kasa sorunu olursa degisim icin beklemek gerek ve yeni serilerde hdr mikrofon yokmus nokia dsva acmis

Üst Alt