samsung galaxy s4 iphone 5'i yendi!

• 17 Mart 2013
  • 1043 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İyide İphone 5 ile S3 karşılaştırılmıyor muydu birkaç evvel önce.Şimdi S4 ile karşılaştırırsanız tabiki üstün olur.5S yada 6yı beklemek gerek.

2. Halen daha kıyasla.com kullanılıyormu?

...

3. Farklı sistemlerde kağıt üzeri bilgilere bakma

4. aynen kağıt uzerindekiler pek birşey ifade etmez

5. Hadi 3gsle de kıyaslada tam olsun... :off:

6. Arkadaşlar oyunlar vs. Öncelikle iOS cihazlara konfigüre edildiğinden iOS ile android kağıt üzerinde kesinlikle kıyaslanamaz.

7. katılıyorum sana bu site hikaye. Yazılımı hesaba katmıyor bu site. B

8. Kıyaslama yapacaksanız iPhone 5S çıktıktan sonra onunla oyunlarda kıyaslayın.

9. s4 un rakibi ip5 degil note2 nin rakibi ip5 cıkıs donemlerine baktigimiz zaman

10. Saçma sapan karşılaştırma yapıyorsunuz S4 Ne zaman üretilen bi telefon ,iPhone 5 Ne zaman üretilen telefon ,Önce çıkanı sonrakiyle ,sonraki çıkanı öncekiyle karşılaştırıyorsunuz ,Galaxy S4 Şuana kadar üretilmiş en iyi telefonlardan biri ,ha karşılaştırmaya gelirsek ,apple firması bu 4-5 ay içinde çıkaracağı telefona bağlı rakip olması ,ama S4 boyut olarak gerçekten büyük S4 de S3 gibi satılacak fakat S4 Mini yaparlar oda iPhone un çıkaracağı 5S -6 Serisine rakip olur yoksa ,iphone 5S-6 Dengine göre özellik olarak çok çok iyi bu S4 ,Rakip olması için baya apple firmasının son segmentindeki telefonu güçlendirmesi lazım ,oda zannetmiyorum,çünkü apple bi yarış içinde değil ,muhtemelen gelecek telefonda pek S4 le rakip olacak bi telefon zannetmiyorum ,Şöyle özetleyim Apple Kullanıcıları bilir ;
    Apple Apayrı bi dünya
    Samsung Apayrı bi dünya
    Bana göre bi telefon özellikleri kısıtlı kalmalı,herşeyi yapabildikten sonra telefon olmasının anlamı yok bence :)

11. kıyasla.com?? Ingilizcen iyiyse gsmarenaya bak derim.. Tabi böyle bi karşılaştırma yapılmışsa

12. Bence de s4 ile iphone 5s Karşılaştırılmalı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 07:28