samsung galaxy s4 iphone 5'i yendi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wweraw2012

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s4 iphone 5'i yendi!
görüldüğü gibi s4 ün özellikleri iphone 5'i yerle bir etti!

KayraBey

KayraBey

Üye
İyide İphone 5 ile S3 karşılaştırılmıyor muydu birkaç evvel önce.Şimdi S4 ile karşılaştırırsanız tabiki üstün olur.5S yada 6yı beklemek gerek.

PriZm

PriZm

Üye
Halen daha kıyasla.com kullanılıyormu?

...

Kerim.

Kerim.

Üye
Farklı sistemlerde kağıt üzeri bilgilere bakma

MaxipmaN

Üye
aynen kağıt uzerindekiler pek birşey ifade etmez

MrExpert

MrExpert

Üye
Hadi 3gsle de kıyaslada tam olsun... :off:

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar oyunlar vs. Öncelikle iOS cihazlara konfigüre edildiğinden iOS ile android kağıt üzerinde kesinlikle kıyaslanamaz.

fk555897

fk555897

Üye
Kıyaslama yapacaksanız iPhone 5S çıktıktan sonra onunla oyunlarda kıyaslayın.

tapatalk

tapatalk

Üye
s4 un rakibi ip5 degil note2 nin rakibi ip5 cıkıs donemlerine baktigimiz zaman

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Saçma sapan karşılaştırma yapıyorsunuz S4 Ne zaman üretilen bi telefon ,iPhone 5 Ne zaman üretilen telefon ,Önce çıkanı sonrakiyle ,sonraki çıkanı öncekiyle karşılaştırıyorsunuz ,Galaxy S4 Şuana kadar üretilmiş en iyi telefonlardan biri ,ha karşılaştırmaya gelirsek ,apple firması bu 4-5 ay içinde çıkaracağı telefona bağlı rakip olması ,ama S4 boyut olarak gerçekten büyük S4 de S3 gibi satılacak fakat S4 Mini yaparlar oda iPhone un çıkaracağı 5S -6 Serisine rakip olur yoksa ,iphone 5S-6 Dengine göre özellik olarak çok çok iyi bu S4 ,Rakip olması için baya apple firmasının son segmentindeki telefonu güçlendirmesi lazım ,oda zannetmiyorum,çünkü apple bi yarış içinde değil ,muhtemelen gelecek telefonda pek S4 le rakip olacak bi telefon zannetmiyorum ,Şöyle özetleyim Apple Kullanıcıları bilir ;
Apple Apayrı bi dünya
Samsung Apayrı bi dünya
Bana göre bi telefon özellikleri kısıtlı kalmalı,herşeyi yapabildikten sonra telefon olmasının anlamı yok bence :)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
kıyasla.com?? Ingilizcen iyiyse gsmarenaya bak derim.. Tabi böyle bi karşılaştırma yapılmışsa

serihan

serihan

Üye
Bence de s4 ile iphone 5s Karşılaştırılmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt