Samsung galaxy s4 fabrika ayarlarından sonra sürekli kasıyor.

JrSparrow

JrSparrow

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar ben telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm. Resim müzik video yada herhangi bir uygulama yüklemedim ama sürekli kasıyor. En basitinden Uygulama kapatayım diyorum Menü tuşuna basılı tuttuğumda 10 saniyede geliyor. Neden böyle oluyor ve tekrar fabrika ayarlarına geri mi döndürmem lazım ?
 
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Kies ile yazılımı en başından yüklemeyi deneyin.Yada wipe yaparak tekrardan sıfırlayın.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt