Samsung Galaxy S3 Sensör İle Ekran Görüntüsü Alma

Sponsorlu Bağlantılar

HolyCarboy

HolyCarboy

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Sensör İle Ekran Görüntüsü Alma
Arkadaslar ne yaptıysam olmadı kurcalamadığım yer kalmadı ama olmuyor ayar açık olmasına rağmen sensör ile ekran görüntüsü alınmıyor home tuşu ile güç tuşuyla alınıyor bunun sebebi ne olabilir forumdaki herkez s3 'ünde sensör ile ekran görüntüsü alabiliyormu peki ?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bilgim yokta gurcalamadım dikkatimi çekti -.- kurcalamadım olucak.

Sensörle fekran görüntüsü almak nası birşey ki ? Youtubeden videolar falan bak çözersin belki.

HolyCarboy

HolyCarboy

Üye
    Konu Sahibi
Bilgim yokta gurcalamadım dikkatimi çekti -.- kurcalamadım olucak.

Sensörle fekran görüntüsü almak nası birşey ki ? Youtubeden videolar falan bak çözersin belki.
​Elini ekranın üzerinde taratıyorsun ekranın fotoğrafını alıyor

- - - Eklendi - - -

​Elini ekranın üzerinde taratıyorsun ekranın fotoğrafını alıyor
Bu arada fekran görüntüsü değilde ekran görüntüsü olacaktı sanırım :hmmm

Türe

Türe

Üye
Serce parmagini duz tut elini o sekilde dik sekilde yani bir bastan bir basa cek

• Beğen
Tepkiler: HolyCarboy
HolyCarboy

HolyCarboy

Üye
    Konu Sahibi
Serce parmagini duz tut elini o sekilde dik sekilde yani bir bastan bir basa cek
Defalarca denememe rağmen inan olmuor kardes ayarının açık olduğu halde nedir problem bulamıyorum

Türe

Türe

Üye
Defalarca denememe rağmen inan olmuor kardes ayarının açık olduğu halde nedir problem bulamıyorum
İlginc :hmmm yine de youtube dan yaz s3 screen capture diye

- - - Eklendi - - -

Ya da screenshot

HolyCarboy

HolyCarboy

Üye
    Konu Sahibi

İlginc :hmmm yine de youtube dan yaz s3 screen capture diye

- - - Eklendi - - -

Ya da screenshot
Evet yaptım sonunda ama elimi ekrana yapıstırmam gerekior nerdeyse hemen hemen fakat bir videoda adam uzaktan telefona pek yakın tutmuordu elini bende sürekli böyle denemistim saoL Kardes

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Elini tam şekilde ekrana yapıştırıcaksın soldan sağa veya sağdan sola götüreceksin.Elin nemliyse hafif terliyse filan algılamıyo ekran görüntüsü alamıyosun :)

• Beğen
Tepkiler: HolyCarboy
gunesin.oglu

gunesin.oglu

Üye
aynı sorun bende de var defalarca denedim olmuyor... acaba sensör bozulmuş olabilir mi ? eğerki bozulmuşsa ne yapabilirim...

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kolay Gelsin .. :]

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Ekran görüntüsü almanın sensörle filan alakası yok! Elinizi ekrana göre yan tutup serce parmagınızla ekrana tam olarak dokunun ve sağdan sola doğru elinizi kaydırın. Burda dikkat edilmesi gereken husus elinizin ekrana degmesi ; eliniz ekrana degmezse bosu boşuna elinizi sağdan sola , soldan saga çekip durursunuz :ehe

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Elini ekrana değdirmen lazım yoksa olmuyor..Elini ekrana değdirince de dokunmatik devreye giriyor ekran görüntüsünü almak biraz sıkıntı oluyor çünkü hassas olduğu için ekrandaki görüntü değişiyor hemen.. O yüzden diğer yöntemle ekran görüntüsünü almanı tavsiye ederim.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Walla güzel teknoloji ne diyeyim :) bizde yok öyle elini tut oynat ekran görüntüsü al vs :D programla hallediyoz işte :D arkadaşların cevapları yardımcı olmuştur umarım kardeş :)

Üst Alt