Samsung Galaxy S10, S10e ve S10 Plus ekran görüntüsü nasıl alınır?


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S10, S10e ve S10 Plus modelleri için ekran görüntüsü nasıl alınır? Bu yazımızda bunun cevabını paylaşacağız.

Samsung Galaxy S10, S10e ve S10 Plus üzerinde ekran görüntüsü almak için 2 basit yöntem bulunuyor. İlk yöntem oldukça klasik. Sağ tarafta yer alan güç tuşuna ve sol tarafta yer alan ses kısma tuşuna basılı tutarak ekran görüntüsünü alabilirsiniz.İkinci yöntem ise yukarıda görüldüğü gibi çok daha havalı. Plam Swipe olarak adlandırılan özelliği kullanarak elinizi ekran üzerinde hareket ettirerek basit bir şekilde ekran görüntüsünü alabilirsiniz.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt