Samsung Galaxy S3 satma hakkında

• 15 Eylül 2013
  • 496 Okunma
  • 13 Cevap

1. Merhabalar ben bir şey soracaktım sizlere.Şimdi ben telefonumu yani s3'ü satışa sundum ve teklif geldi adam 750 lira vereyim diyor ve üstüne para olarak galaxy note 3 tablet vereyim diyor sizce bu teklifi kabul edeyim mi yoksa başka teklifler mi bekliyim.Başka birisi de 800 TL vereyim diyor sadece.Sizce hangisini kabul edeyim 800 TL mi yoksa 750+note 3 tablet mi? :)

Yazan: ravenas
  2. Valla adam öyle demiş mesajı aynen yazdım alta.

3. Valla kardeş adamın mesajı aynen yazayım buraya. "bende izmirde oturuyorum 750 lira param var extradan 1 lira verecek param yok. istersen sıfır kutusunda açılmamış note3 tablet var üstüne para şeklide olabilir." acaba 8.0 sürümünü mü diyor anlamadım ki?[

4. Sanırım adam tableti vereyim diyor + olarak senden üstüne para istiyor.

5. Galiba öyle diyor eğer öyleyse ne anlamı kalıyor ki zaten ben telefonu satmaya çalışıyorum adam benden para istiyor garip :D Diğer 800 TL'lik teklif nasıl kabul edilir mi yoksa 830 TL şuan satış fiyatı iyi midir?

6. S3'ü neden satıyorsun ki ?

7. S4 almak için ya s4'e terfi edeyim diyorum :)

8. S3'le arasında pek bi fark yok ki ? S3'ün yapamadığı şey yok şuan zaten.Boşuna masraf ediyorsun.

9. Biliyorum da çoğu özelliği s3'te yok.Tasarım vs. yönünden hoşuma gidiyor s4 zaten s4 alırsam daha da değiştirmem isterse s5 falan çıksın kalır o telefon öyle.

10. adamin dedigi tablet tab 3 byuk ihtimalle ayrica tanitilan tellerden sonra hala s4 mu almayi dusunuyon:bangin:.Ya g2 z1 filan al yada hiç alma zaten.

11. 750+note 3 tableti almanı öneririm çünkü 50 TL'ye öyle bir tableti bırak 512 mb rami olan salak çin malı tabletlerden bile alamazsın :oke:

12. Valla adamdan geri dönüş yok bende başka birini buldum izmirden 800 TL ye adam görcek bakacak telefona baya mesaj atan oldu hepsi boş telefonu soruyolar 1 kişi ciddi çıktı o kadar :D
    Valla onlara şimdilik param yetmez ve s4 iyi gibi geliyo bana şimdilik çok yüksekte gözüm yok ya s4 iyidir :D

13. Onun icin demedim yani sana çok inanilmaz bir fark yasatmaz s3 den s4 e gecmek.Zaten g2 de 1599 lira s4 kadar yani hafiza problm degilse.

Yüklüyor...
21/11/2018 - 21:17