Samsung Galaxy S3 satma hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 satma hakkında
Merhabalar ben bir şey soracaktım sizlere.Şimdi ben telefonumu yani s3'ü satışa sundum ve teklif geldi adam 750 lira vereyim diyor ve üstüne para olarak galaxy note 3 tablet vereyim diyor sizce bu teklifi kabul edeyim mi yoksa başka teklifler mi bekliyim.Başka birisi de 800 TL vereyim diyor sadece.Sizce hangisini kabul edeyim 800 TL mi yoksa 750+note 3 tablet mi? :)

mkyb

mkyb

Üye
İyide o tabletin Samsung Galaxy Note 3 tablet olduğuna emin misin ?

2. el piyasası çok yüksek bu tabletin.Birde yeni çıktı piyasaya zaten.Burnuma kötü kokular geldi.Dolandırıcı olabilir adam.

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Valla adam öyle demiş mesajı aynen yazdım alta.

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
İyide o tabletin Samsung Galaxy Note 3 tablet olduğuna emin misin ?

2. el piyasası çok yüksek bu tabletin.Birde yeni çıktı piyasaya zaten.Burnuma kötü kokular geldi.Dolandırıcı olabilir adam.
Valla kardeş adamın mesajı aynen yazayım buraya. "bende izmirde oturuyorum 750 lira param var extradan 1 lira verecek param yok. istersen sıfır kutusunda açılmamış note3 tablet var üstüne para şeklide olabilir." acaba 8.0 sürümünü mü diyor anlamadım ki?[

mkyb

mkyb

Üye
Sanırım adam tableti vereyim diyor + olarak senden üstüne para istiyor.

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım adam tableti vereyim diyor + olarak senden üstüne para istiyor.
Galiba öyle diyor eğer öyleyse ne anlamı kalıyor ki zaten ben telefonu satmaya çalışıyorum adam benden para istiyor garip :D Diğer 800 TL'lik teklif nasıl kabul edilir mi yoksa 830 TL şuan satış fiyatı iyi midir?

mkyb

mkyb

Üye
S3'ü neden satıyorsun ki ?

mkyb

mkyb

Üye
S3'le arasında pek bi fark yok ki ? S3'ün yapamadığı şey yok şuan zaten.Boşuna masraf ediyorsun.

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Biliyorum da çoğu özelliği s3'te yok.Tasarım vs. yönünden hoşuma gidiyor s4 zaten s4 alırsam daha da değiştirmem isterse s5 falan çıksın kalır o telefon öyle.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
adamin dedigi tablet tab 3 byuk ihtimalle ayrica tanitilan tellerden sonra hala s4 mu almayi dusunuyon:bangin:.Ya g2 z1 filan al yada hiç alma zaten.

avcitalip

avcitalip

Üye
750+note 3 tableti almanı öneririm çünkü 50 TL'ye öyle bir tableti bırak 512 mb rami olan salak çin malı tabletlerden bile alamazsın :oke:

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
750+note 3 tableti almanı öneririm çünkü 50 TL'ye öyle bir tableti bırak 512 mb rami olan salak çin malı tabletlerden bile alamazsın :oke:
Valla adamdan geri dönüş yok bende başka birini buldum izmirden 800 TL ye adam görcek bakacak telefona baya mesaj atan oldu hepsi boş telefonu soruyolar 1 kişi ciddi çıktı o kadar :D
adamin dedigi tablet tab 3 byuk ihtimalle ayrica tanitilan tellerden sonra hala s4 mu almayi dusunuyon:bangin:.Ya g2 z1 filan al yada hiç alma zaten.
Valla onlara şimdilik param yetmez ve s4 iyi gibi geliyo bana şimdilik çok yüksekte gözüm yok ya s4 iyidir :D

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Valla adamdan geri dönüş yok bende başka birini buldum izmirden 800 TL ye adam görcek bakacak telefona baya mesaj atan oldu hepsi boş telefonu soruyolar 1 kişi ciddi çıktı o kadar :D

Valla onlara şimdilik param yetmez ve s4 iyi gibi geliyo bana şimdilik çok yüksekte gözüm yok ya s4 iyidir :D

Onun icin demedim yani sana çok inanilmaz bir fark yasatmaz s3 den s4 e gecmek.Zaten g2 de 1599 lira s4 kadar yani hafiza problm degilse.