Samsung Galaxy S3 - S3 Mini - S2 - Note 2 - Note - Nexus - Grand - Mali Gpu Lu Tellere Oyunlar Hd

Sponsorlu Bağlantılar

Preloader

Preloader

Üye
allah razı olsu allah ne muradın varsa versin kardeşim Piranha busines 2 tab sonuç olumlu biraz kasma olabilir ama ona da şükür :-)

homeros19

Üye
s3 e yükledim kusursuz paylaşım eline sağlık ama oyun için aynı şeyleri düşünmüyorum

*#mazlum-*#

Üye
Ben s3 kullaniyorum hatasiz calisti. Bende fifa 2012 de var ama pes kadar guzel degil.

jacksparov

jacksparov

Üye
Arkadaşlar Pes 2012 Spikerli 100% çalışan root istemeyen apk ve sd datası samsung galaxy s2 de denedim bizzat, çok iyi çalışıyor sizede paylaşmak istedim çünkü ben çok aradım çalışan apk ve datayı genelde server sorunu falan geliyordu sözü uzatmadan...
Linkler
Apk -
Data -
Kurulum : Apkyı kuruyoruz sonra kaydete basıyoruz
Android/obb/ klasörünün içine rardan çıkarttığınız com.konami.pes2012 klasorünü yapıştırıyoruz :)
Oyunu Çalıştırıyoruz Bu Kadar
Sorun olursa yorum yazın ben size yardımcı olurum :)
Yönetici Admin bir sorun olursa bana mesajla ulaşabilirsiniz :)

kardeş bu data dosyasını rardan çıkarıp mı atıyoruz hafıza kartına yoksa arşiv halindemi atıyoruz hafıza kartına

galaxynexus

galaxynexus

Üye
Teşekkürler I9250 cihazım rahatlıkla çalıştırdı

papi40

papi40

Üye
cevap versene be

Kurfali66

Üye
spikerli derken?

ılıDede

Üye
Hepsini yaptim telefon ace yardim edin 3 aydir futbol ariyorum..

nitro_by

nitro_by

Üye
paylaşım için teşekkürler ne zamandır pes arıyordum ( sony xperia go) mali 400 uyumlu.

server not gibi hata alan arkadaşlar: android/obb/com.konami.pes2012/com.konami.pes2012/ yapmadığınızdan emin olun

doğrusu konuda belirtildiği gibi olmalıandroid/obb/com.konami.pes2012/

ılıDede

Üye
@nitro_by kardeş o yeşil yaziyi yaptim oyuna giriyorum wifi ile yukle diyorum tam dowloading cikiyor sonra server diyor nolur yardim edin

a2if

a2if

Üye
malesef i9070 advance de açılmadı ilk önce oyunu çalıştırdım dowland ekranı geldi çıktım baktım android kısmına obb klasör ü oluşturmuş dediğin diğer dosyayı oraya attım tekrar çalıştırdım yine dowland ekranı geldi bu sefer ok dedim net bağlantısından bir şeyleri kontrol etti oyun tam açıldı kapandı bir daha açılmıyor her seferinde dowland ekranı geliyor yükle diyorum yine senin verdiğin o
com.konami.pes2012 dosyalarını kontrol ediyor
kapatıyor kendini
kardeş bendede i9070var yukledim sorunsuz oynuyorum biryerde yanlisin var senin . Yukleyen arkadasa teşekkür ediyorum emeğine sağlık

nitro_by

nitro_by

Üye
@nitro_by kardeş o yeşil yaziyi yaptim oyuna giriyorum wifi ile yukle diyorum tam dowloading cikiyor sonra server diyor nolur yardim edin

eğer dosyayı doğru yola atmış olsa install yazısı çıkar, wifi çıkmaz zaten bi yerde hata yapıyorsundur. tekrar silerek en baştan dene. rar dosyasını bozuk çıkarmış olabilirsin. önce bilgisayara çıkar ve tekrar zip olarak sıkıştır ve telefonda es file explorer kullanarak klasöre çıkart. klasör ismini kontrol et mutlaka olacaktır.

beko3555

Üye
kardes ben ace 2 kullaniyorum hata veriyor the server is not available diyor ne yapmam gerekiyor

besim.farhan

besim.farhan

Üye
s3 mini de sorunsuz çalıştı çook süper ellerine sağlık teşekkürler

excellenthuman

Üye
paylaşım için teşekkürler ne zamandır pes arıyordum ( sony xperia go) mali 400 uyumlu.

server not gibi hata alan arkadaşlar: android/obb/com.konami.pes2012/com.konami.pes2012/ yapmadığınızdan emin olun

doğrusu konuda belirtildiği gibi olmalıandroid/obb/com.konami.pes2012/

Evet ya, sorun oymuş hakikatten. Çalıştı oyun. Cidden gözden kaçırmışım.

partt

partt

Üye
tesekkürler s3'e indirdim sorunsuz çalışıyor

MEGASTRY

MEGASTRY

Üye
    Konu Sahibi
tesekkur ederim yorumlar icin cok iyi oyunlar dilerim

furkanbayraktar

Üye
Bisey sorucam şimdi ben bunu samsung note 10.1 tabletede yükleye bilirmiyim?

shadowning

Üye
s3 e indiriyorum sonucu yazacağım...

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk: