Samsung Galaxy S3 Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S3 Hakkında
Merhabalar benim bir sorum olacaktı.Şimdi bende s3 var satmak istiyorum fakat bugün talihsiz bir şekilde düştü ve üst taraf hafif hasar gördü.Şimdi ben bu şekilde satabilir miyim telefonu satarsam kaça gider veya satamaz mıyım bilgi verirseniz çok sevinirim :)

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
benim arkadasimda s3 vardi telefonu takasa verip galaxy s4 aldi galaxy s3'unu takasta 700 liraya saydi telefoncu satista 600 lira veriyorlar

• Beğen
Tepkiler: ravenas
ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
Şöyle bir durum var telefonun üst tarafı hafif hasar gördü o haliyle mi sattı yoksa temiz mi? Bende s4 almak istiyorum da önce s3'ü satmam lazım :D

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
Şöyle bir durum var telefonun üst tarafı hafif hasar gördü o haliyle mi sattı yoksa temiz mi? Bende s4 almak istiyorum da önce s3'ü satmam lazım :D
telefon temizdi senin telefonun hasari cok bellimi?eger oyleyse 500 liraya sayarlarsa op basinin uzerine koy:D

Son düzenleme:
  • Beğen
ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
anladigim kadariyla eziklik var gidersin telefoncuya s4 ile takas teklif edersin telefoncu bakar telefonuna dusurmussun telefonu diyerek senden ucuz fiyata almak isteyecektir artik senin pazarlik ve ikna yetenegine kalmis.

• Beğen
ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
anladigim kadariyla eziklik var gidersin telefoncuya s4 ile takas teklif edersin telefoncu bakar telefonuna dusurmussun telefonu diyerek senden ucuz fiyata almak isteyecektir artik senin pazarlik ve ikna yetenegine kalmis.
Valla eğer öyle bir şey yaparsa bizim burada ki telefoncular(İzmir/Şirinyer) bakacam gideyim telefonculara artık ne teklif ederlerse ona göre :D gözüm gibi baktığım telefon cebimden aniden kaydı ve bu hali aldı neyse artık olan oldu :D

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
olacagi varmiş gecmis olsun kardesim bu telefonun dusmesi demek s4 sahibi yapacak seni.

• Beğen
ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
olacagi varmiş gecmis olsun kardesim bu telefonun dusmesi demek s4 sahibi yapacak seni.
Çok sağolasın valla kardeşim inşallah s4 sahibi yapacak :) Bu arada cevapların içinde ayrıcana teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: oktaygezgin
oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
sanada teşekkür ederim kardeşim yardımci olabildiysem ne mutlu bana telefoncu kurnazlari ile gazan mubarek olsun:) bu arada unutmadan sana tavsiyem s4'un parasini vermeden once ekranda olu pixel kontrolu yapmayi unutma.

Son düzenleme:
ravenas

ravenas

Üye
    Konu Sahibi
sanada teşekkür ederim kardeşim yardımci olabildiysem ne mutlu bana telefoncu kurnazlari ile gazan mubarek olsun:) bu arada unutmadan sana tavsiyem s4'un parasini vermeden once ekranda olu pixel kontrolu yapmayi unutma.
Valla yapacam önce bir telefoncuları gezeyim bakayım kim kaç TL istiyor ona göre bakacaz artık :D

Üst Alt