Samsung Galaxy s2 dokunmatik tuşları çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s2 dokunmatik tuşları çalışmıyor
ne yapabilirim bildiginiz bir uygulama var mı tuşların yerine geçebilecek?
Yardımcı olursanız sevinirim.

mntsfth

mntsfth

Kapalı Hesap
Dokunmatik tuş nasıl oluyor :/

Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
s2 nin altında olan geri bi de seçenek ler tuşu çalışmıyor

mntsfth

mntsfth

Kapalı Hesap
servise gönder durum ciddi

Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
Şu lg telefonların tuşları olur ya g2 deki gibi onu yapabilicegim bir uygulama vs yok mudur acaba?

Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
tmm teşekkür ettim başını agrittim k.b :)

• Beğen
Tepkiler: mntsfth
Siycey

Siycey

Üye
Program vardır illaki
bunu dene bi
Eğer olursa prime sürümüde ararız

• Beğen
Tepkiler: Grand63
Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler tam istediğim program ama tam surumunu bulamadim bi turlusol tuş secenegi gine olmuyor ya bildiğin başka bir program var mı acaba?

Son düzenleme:
NEXUS

NEXUS

Üye
servise gönder bence :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Cihazınızda Root varsa Root Explorer veya benzer bir dosya yöneticisi ile System/built.prop ‘u text editor ile açın ve buraya qemu.hw.mainkeys=0 yazıp kaydedin ve cihazınızı yeniden başlatın. Cihazınız açıldığın 3 tuş eklenmiş olacak. Daha sonra 3 tuşu kaldırmak isterseniz bu satırı silmeniz yeterli.Uygulamasız olarak 3 dokunmatik tuş cihaza eklenir.Sony ve LGnin cihazlarındaki gibi

• Beğen
Tepkiler: samusya ve Grand63
Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
root atmaya calistim ama telefonun usb yuvasi oksitlenmis (biraz arastirdim tek mantıklı secenek buydu) ondan root ta atamadim

bahaddin53

bahaddin53

Üye
kardeş framaroot indir kardeş ordan ilk seçeneklerden birini seç alttan root seçeneğini seç olmassa üstteki seçeneklerden diğerlerini deneyerek ayni işlemi yap olmasi gerek root

• Beğen
Tepkiler: Grand63
Grand63

Grand63

Üye
    Konu Sahibi
kardeş framaroot indir kardeş ordan ilk seçeneklerden birini seç alttan root seçeneğini seç olmassa üstteki seçeneklerden diğerlerini deneyerek ayni işlemi yap olmasi gerek root
Çok sağol dediğin gibi yaptım çalışmayan sanal tuş uygulamaları da çalıştı çok teşekkürler.

Üst Alt