Samsung galaxy s2 almayın. Arıza verince uğraşıp dururusunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

upxsm

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s2 almayın. Arıza verince uğraşıp dururusunuz.
SAMSUNG GALAXY S2 ALMAYIN. ARIZA VERİNCE UĞRAŞIP DURURUSUNUZ.
Samsung Galaxy S2 telefon aldım ve iki ay sonra ölü pixel arızası verdi. Ekranda büyükçe bir pixel var. Her telefonu elime aldığımda gözüme takılan, siyah ekranda bir ışık kümesi gibi belli olan pixel oluştu. Ben de tamir istemediğimi değişim istediğimi belirttim. Servisten arayıp değişim yapamayız değişim yapılabilmesi için aynı arızanın bir yıl içerisinde 4 kez tekrar etmesi gerektiği söylendi. Ancak o zaman değişim olabilirmiş. Ama ben arıza veren telefonu kullanmak istemiyorum. 1650 lira verip bozuk bir telefon kullanmak istemiyorum. Benim telefonum sıfır sayılır. 15 ekim de aldım. Bir yıl veya bir buçuk yıl sonra bu arızayı verseydi değişim istemezdim. telefonum eskidi arıza verebilir derdim ama telefon daha sıfır. iki ay geçmiş ve arıza veriyor. Yeni alınan bir telefon olduğu için değişim istiyorum. Arayan kişi diyorki eğer bir ay önce bu arızayı vermiş olsaydı o zaman değişim yapardık. Yani suçumuz telefonun bir ay sonra arızalanması mı? Bu kadar komik bir şey olabilir mi? Samsung çok güvendiğim bir firmaydı ama artık güvenim kalmadı. Kesinlikle müşteriden yana bir tutumları yok. Samsung almayın kesinlikle. İphone olsaydı telefonum birebir değişim kesinlikle olurdu. Kardeşime iphone 4g almıştık ve bir yıl sonra arıza verdi. Değişim istediğimizi belirttik ve bir hafta sonra sıfır telefon gönderdiler. Keşke iphone alsaydım. Aldık bir kere ama siz samsung almayın arıza verince benim gibi iki aylık telefon arıza verdiğinde değişim için uğraşıp durursunuz....

enaa_881

enaa_881

Üye
kardeş ilk olarak şansız bi şekilde telefonun bozuk çıkmış bu her telefonda olabilecek ufak bi üretim hatası bu sorun iphone da bile çıkabilir bu mümkün
ikinci olarak bence hiç bi telefonu ekranında ölü piksel çıktı diye değiştirmezler daha ciddi bi sorun olsa tamam ama bu durumda hiçbir telefonu değiştirmezler sanmıyorum ki zaten dediğin sorunun çözümü kolay zaten ekranı değiştirecekler o kadar
bide bu durumun markalarla alakası yok teknik servisin elinde diye biliyorum

Bin9Yuz3

Bin9Yuz3

Üye
Aynen Marka İle aLakaLı bir Durum Deqil, Tamamen Servisin İnsiyatifidir... Samsung Son zamanların En iyi Makinalarını üretiyor, Bence Caydırıcı Fikirler Sunmak Gereksiz...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...