Samsung Galaxy S kullanıcıları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
__black__

__black__

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S kullanıcıları
mrb arkadaşlar bende samsung wave vardı onu sattım şimdi yeni bir telefon almayı düşünüyorum galaxy s çok hoşuma gidiyor ama bundada flaş yok kasasıda çok iyi değil diyorlar siz kullanıcılar biraz fikir verebilirmi acaba tşkler..:hmmm:hmmm:hmmm

cuneytbozkurt

Üye
gerçekten güzel bir telefon. kasası ince olduğu için zayıf gibi duruyor ama youtube videolarında araştırırsan ıphone dan hiçte geri kalmıyor.

americanboy

americanboy

Üye
mükemmel alet

ESlNTl

ESlNTl

Üye
iphone mi one la :D samsung i9000 forever 10 numara 2.2 guncellemeden sonra söyleyecek söz bulamıyorum

cuneytbozkurt

Üye
Arkadaşlar galaxy s olan telefonumun içinde ana klasörde " svox " diye bir klasörü sildim
sizde varsa zipleyip bana yönlendirmesi mümkün olan bi arkadaş varsa çok memnun olurum

__black__

__black__

Üye
    Konu Sahibi
peki arkadaşlar şarjı kaç gün gidiyor

Lacoste

Lacoste

Üye
oyun oynamazsan internete girmezsen 4 gün götürebilirsin ama internete oyun falan hiç bbırakmazsan 1.5 günde bitiyo

ascha25

Üye
sarjı normal kullanımda en fazla 1 gün gidiyor

snowboond

Üye
valla arkadaşlar bende galaxy spica var ama hiç özelliği yok bu nasıl tel anlamadım

__black__

__black__

Üye
    Konu Sahibi
ben en iyisi HTC desire HD,yi bekliyim şahane bişeye benziyor

sefai77

sefai77

Üye
1 aydır kullanıyorum telefonu çok memnunum. tamam şarjı 1 gün gidiyor ama elimden hiç bırakmıyorum telefonu :))

ogedayokan

ogedayokan

Üye
suppper telefon ama 2.2 guncellemesini bekliyoruz avrupadan yukleyen arkadaslar warsa lutfen yardimm!!!
bi kac ozelliginide yaziyim kamera super ses kalitesi ozellikle kulak ici kulaklikla soylenecek bisey yok cok iyii
youtube videolarini izlemen icin 2 secenek war kalite bakimindan iyi kalitede seyretmek istersen super kalitesi war facebook videolarini iphone de izleyemezken galaxy de izleyebilirsin su anki tek eksi flash kullanilmamasi guncelleme geldikten sonra oda kullanilabilecek ve denecekk bisey kalmayacak artik bu telefonda

jakocan

jakocan

Üye
bugun aldim cok guzel ama flas pleyer istiyor birde kies diye bir seyi var 5 saat bekledim baglanmadi pc ye muzik resim yukleyecem ne yaptiysam olmadi sildim basdan yukledim usb takiyorum bekle cihaz araniyor diyor 5 saat oldu hala ariyor nokia kurban oluyum hemen baglaniyor bu ne yaaaa deli oldum

__black__

__black__

Üye
    Konu Sahibi
htc desire hd,de çok güzel arkadaşlar 8mp kamera çift flaş android 2.2 telefonda yok yok bi çay demlemiyor :ehe:ehe

izo37

izo37

Üye
htcnin şarjı sanki cok iyi gibi yazmışsın be kardeşim.

AYNA

AYNA

Üye
2010un konusu..

izo37

izo37

Üye
forumlardanki en iyi özellik çoğu mod site sahibi ve kullanıcıların hatası forumda eski konular up yapıldığında neden yazıyorsun gibi olmuştur bu bir hatadır sebebi ise hem forumda birden fazla aynı post atılmasını engeller farklı başlıklar altında çoğalmamasını sağlar hemde forumların en büyük özelliği kütüphane niteliği taşımasıdır arkadaşlar.

Ayrıcada desirenin jarzı cok az bana göre 1 gün anca yeni çıkaracağı telefon sensede büyük ihtimal öyle olacak 768 mb ram ekran büyük bunları bilip bilinçlenmek lazım.

cafetrn

Üye
ben yeni aldım s-5570.kiesden güncellemedi.ne kadar araştırdıysam ve yüklediysem flash player yüklenmedi dolayısıyla int video ve online oyunlarda sorun oldu.yani aldığıma pişman oldum

Dmlgzm

Üye
ben 1 aydır kullanıyorum her şekilde memnunum dün odinle birlikte 2.3.3 güncellemesi yaptım veee ANDROİD MARKET DE İÇİNDE YÜKLÜ OLDU :D
şimdi kesinlikle su gibi akıyor telefon ama önceki 2.2 de takılmalar yaşıyordum o da turkcell pisliğinin romu yüzünden idi.
kasaya gelince iki yaşımdaki kuzenim bile kırabilir ama benim hiç umrumda diil birincisi silikon kap kullanıyorum ikincisi fantazik bi adam diilimdir o yüzden kırmayı denemedim.
kameraya gelince telefonda gün ışığında çektiğin bir resmi bilg. at ve görselliğin tadını çıkar diyorum ama iyi kamera aramak bir telefonda salaklık bence çünkü sonuçta fot. makinası almak çok daha mantıklı
eksileri kamera ve kasa...
bence.

bizmo

bizmo

Üye
Bayadır kullanıyorum. Şu anda piyasadaki en iyi androidlerin başında geliyor. Şu ana kadar istediğim herşeyi yaptım telefonumla. Tek eksiği GPS o da yakında route66 la tam olacak. Düşünmeye gerek yok 1 numara :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt