Samsung Galaxy S IV koruyucu kapaklar ortaya çıktı

 • 8 Mart 2013
 • 668 Okunma
 • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung’un yeni amiral gemisi kısa bir süre sonra duyurulacak. New York‘da düzenlenecek olan “Unpacked” etkinliği 14 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Samsung‘un kısa bir süre sonra Nisan ayında da dünya genelinde yeni amiral gemisi Galaxy S IV‘ün satışlarına başlaması bekleniyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung’un yeni amiral gemisi görselleri henüz ortaya çıkmadı ancak, Galaxy S IV için tasarlandığı iddia edilen bazı koruyucu kapaklar ortaya çıktı. Yeni koruyucu kapak tasarımına baktığımızda Galaxy S III’e göre daha keskin hatların olduğu göze çarpıyor.

  Yine aynı şekilde arka tarafta Galaxy S III‘de olduğu gibi sıralanmış bir şekilde LED Flaş, kamera ve hoparlör için yer alan delikler görülüyor.

  [video=youtube;SdNAgADvdqY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=SdNAgADvdqY#t=0s[/video]

  Samsung Galaxy S IV koruyucu kapaklar ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL
 2. Bu ne böyle .
  Dizayni s3 ile ayni . Kisaca tasarim berbat
   
 3. böyle gelecekse tasarım yine olmamış :tşk: :hmmm
   
 4. böyle olmasın ya :/
   
 5. s2 ile s3 karışımı bir tasarıma sahip olacak gibi görünüyor umarım tasarım güzel olur note 3 düşünüyorum çünkü :evet: konu için :tşk:
   
 6. Note 1 ile S3 karışımı olacak.
   
 7. Çok büyük olmasın da :zzz:
   
 8. S3 iyidir iyi nabacanız bunu :ehe
   
 9. 5" :zzz:
   
 10. :evet: note 1 demeliydim çünkü 5 inç olması bekleniyor...
   
 11. tasarım yine kotu olacak bence
   
 12. Ya abi şu note ile not arasında fark var.
  Samsung, kanada vs ingilizcede s note adında kalem uygulamasını türkçeye çevirince s NOT olarak Türkçeleştiriyor. Biz niye note diyoruz? Telefonda s not olarak tanımlanıyor klavyede. Klavyeye bile not olarak konulan not sözcüğü neden ingilizce nite yazılıyor?
   
 13. Çünkü orjinal adıyla okunuyor.Senin dediğin gibi olsaydi o zaman Galaksi S dememiz lazımdı ki hayli hayli garip bir durum olurdu.
   
 14. Bilmiyorum. Dediğinde haklısın ama s note yazanlarda var. Telefonunda s not diyor ama. Evet birazdaha düşününce seri adı olması dolayısıyla nite olması doğru oluyor. :) kaç aydır buna takıyorum bir bilsen.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/02/2019 - 04:45