Samsung galaxy s andorid market soruları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s andorid market soruları
Merhaba arkadaşalr ..Tüm başlıkları okudum ama hepside eski olduğu için emin olamadım..Size birsürü sordum var bunları cevaplarsanız dileyin benden ne isterseniz bi tanesini cevaplasanız bile yeter ..

1-Telefonu turkcell le anlaşmalı olan biryerden (yani turkcellden ) aldığımda telefonda youtube oluyormu ? andorid market varmı ?

2-Telefonda android marketi açtığımızda ücretsiz uygulamaların gözükmediğini ,telefonu tanımadığını çok az uygulamayı gözüktüğünü söyledi diş hekimim ...Ben alsam aynı sorunla karşılaşırmııym ?

3-Telefonumu turkcell rom yüklü olarak alsam yani turkcell'den alırsam andorid markete ve samsung apps 'e wifi ile bağlandıktan sonra wifiyi kesip 3gye geçtiği söyleniyor..Doğru nmu ??
4-Turkcell romlu telefonda kısıtlamalar olduğunu okduum..Bu ksııltlamalar hala geçerlimi ..

5-Android market galaxy s telefonların hepsinde şuan sorunsuz çalışyıormu ?
--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar bu bilgielrin hepsini yazan kişielr geçen sene felan yazmışlar ..Bu senede aynı sorunlar varmı ?

Lütfen hemmen yardım edin

sakut

Üye
Samsung galaxy s andorid market soruları ile ilgili samsung kies tele fonu algılar algılamaz cözüyor sorun güncel yazılımı ile alakalıdır bende böyle cözdüm iyi forumlar

Tepkiler: kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani telefonu bağladığımızda kiese hiçbirşey yapamdan çözüyormu ?? .. Yoksa güncellememizmi gerekiyor .. ? Mesela 2.2ye felanmı güncellicez..Açıklarmısın arkadaşım lütfen

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
29 kişi bakmış bir tane kişi cevap vermiş ..

Turkcell romun orjinal roma göre varsa avantajları ve dezavntajalrı nelerdir

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
37 kişi bakmış bir tane yardımsever arkadşımız yorum yazmış ..yorumunu beğendim .. yokmu yardım edecek ...
turkcell romun avantajları dezavanrajları ??

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
anlaşılan galaxy s almayacağım

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Ya 100 kişi bakmış 1 kişi cevaplamış .. Artık androşd markete giriş yspıldığında birdürü uygulama gösteriyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...