Samsung galaxy s andorid market soruları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy s andorid market soruları
Merhaba arkadaşalr ..Tüm başlıkları okudum ama hepside eski olduğu için emin olamadım..Size birsürü sordum var :d: bunları cevaplarsanız dileyin benden ne isterseniz :aha: bi tanesini cevaplasanız bile yeter ..

1-Telefonu turkcell le anlaşmalı olan biryerden (yani turkcellden ) aldığımda telefonda youtube oluyormu ? andorid market varmı ?

2-Telefonda android marketi açtığımızda ücretsiz uygulamaların gözükmediğini ,telefonu tanımadığını çok az uygulamayı gözüktüğünü söyledi diş hekimim ...Ben alsam aynı sorunla karşılaşırmııym ?

3-Telefonumu turkcell rom yüklü olarak alsam yani turkcell'den alırsam andorid markete ve samsung apps 'e wifi ile bağlandıktan sonra wifiyi kesip 3gye geçtiği söyleniyor..Doğru nmu ??
4-Turkcell romlu telefonda kısıtlamalar olduğunu okduum..Bu ksııltlamalar hala geçerlimi ..

5-Android market galaxy s telefonların hepsinde şuan sorunsuz çalışyıormu ?
--------------------------------------------------------------------------------
Arkadaşlar bu bilgielrin hepsini yazan kişielr geçen sene felan yazmışlar ..Bu senede aynı sorunlar varmı ? :hmmm

Lütfen hemmen yardım edin

sakut

sakut

Üye
Samsung galaxy s andorid market soruları ile ilgili samsung kies tele fonu algılar algılamaz cözüyor sorun güncel yazılımı ile alakalıdır bende böyle cözdüm iyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: kimo18
kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yani telefonu bağladığımızda kiese hiçbirşey yapamdan çözüyormu ?? .. Yoksa güncellememizmi gerekiyor .. ? Mesela 2.2ye felanmı güncellicez..Açıklarmısın arkadaşım lütfen :hmmm :ağlarım: :aha::aha::aha::aha:

kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
29 kişi bakmış bir tane kişi cevap vermiş :angry: ..

Turkcell romun orjinal roma göre varsa avantajları ve dezavntajalrı nelerdir

kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
37 kişi bakmış bir tane yardımsever arkadşımız yorum yazmış ..yorumunu beğendim .. yokmu yardım edecek :vur ...
turkcell romun avantajları dezavanrajları ??

kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
|-)anlaşılan galaxy s almayacağım

kimo18

kimo18

Üye
    Konu Sahibi
Ya 100 kişi bakmış 1 kişi cevaplamış .. Artık androşd markete giriş yspıldığında birdürü uygulama gösteriyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt