Samsung Galaxy S Advance I9070/9070P CM11 Android 4.4.2

Sponsorlu Bağlantılar

smlkc

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S Advance I9070/9070P CM11 Android 4.4.2
ndroid 4.4.2 CyanogenMOD gayet stabil şu anda kendi cihazımda kurulu.

Rom adresi :
Google Apps :

Not: twrp 2.6.3.0 recovery ile yükleyin, 9070P modeline uygulamak için cihazda değişiklik yapmak gerekiyor. değişiklikleri buradan takip edebilirsiniz. çok yakında.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonuldostu82

hanef

Üye
NFC li modelde nasıl yapabiliriz.

nazmi28

nazmi28

Üye
9070p nasıl yuklıycez
Devamı yok mu konunun

smlkc

Üye
    Konu Sahibi
NFC li modele yükleme yapabilmek için bir dosya upload edip resimli anlatım yapmam lazım çok kısa süre içinde yayınlanacak....

1. mesajdaki resime bakarsanız zaten nfc li modelde yüklüNFC li modele CM11 kurmak için önce cihazınızı root yapıp terminal emülator uygulamasını playstore dan indirip programı çalıştırmanız ve ardından sıraya aşağıdaki komutları uygulamasınız
su
mount -o rw,remount /system

komutları uyguladıktan sonra root explorer yada file explorer gibi bir uygulama ile (play store dan bu uygulamalar indirilebilir) /system/build.prop dosyasındaki
ro.product.model=9070
ro.product.name=9070
ro.product.device=9070

yada play store dan build.prop editor uygulamasını indirip yukarıda belirtmiş olduğum satırları düzenleyin

satırlarını 9070 olacak şekilde düzenleyip kaydedin orjinal hali 9070P dir
bu aşamadan sonra cihazı kapatıp açın ve cm11 i yükleyin

daha sonra adresinden stock_4.1.2-9070p-lib_tee_folder.zip dosyasını cihazı recovery modda açıp yükleyin aksi takdirde şebeke gelmez arama yapamazsınız.

Son düzenleme:
virtuerdem8

virtuerdem8

Üye
Yükledim ve şuan sorunsuz çalışıyor sağolasın @smlkc

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
teşekkürler , telefonumun data kablosu pc bağlantısını görmüyor şu sorunu bir çözebilsem yüklemek isterim pc tanıyor telefonumu

nazmi28

nazmi28

Üye
Ne kadar zahmeti varmış
Anlatım ve uygulama risk kokuyor gibi P modeli için...
Göze alamam ben...
Yapmak isteyen deneyebilir...
Teşekkürler hocam paylaşımın için...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Yükledim ve şuan sorunsuz çalışıyor sağolasın @smlkc

nasıl sorunsuz çalışıyor wifi problemli bunun
ndroid 4.4.2 CyanogenMOD gayet stabil şu anda kendi cihazımda kurulu.

Rom adresi :
Google Apps :

Not: twrp 2.6.3.0 recovery ile yükleyin, 9070P modeline uygulamak için cihazda değişiklik yapmak gerekiyor. değişiklikleri buradan takip edebilirsiniz. çok yakında.

hocam bunun xda da linkini vere bilir misin?

isyankar04

Üye
kardeşim bende de i9003 var rom var mi stabil çalışannn?

nazmi28

nazmi28

Üye
9070p de çözüm alan var mı
Sıkıntı oldumu

smlkc

Üye
    Konu Sahibi
I9070P cihazımda kullanıyorum wifi problemi göremedim isterseniz aşağıdaki linkten CarbonROM 4.4.2 Build #9'u indirip deneyebilirsiniz CM11 yerine bu ROM u yükleyip diğer adımları yukarıda anlatıldığı gibi uygulayın

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
I9070P cihazımda kullanıyorum wifi problemi göremedim isterseniz aşağıdaki linkten CarbonROM 4.4.2 Build #9'u indirip deneyebilirsiniz CM11 yerine bu ROM u yükleyip diğer adımları yukarıda anlatıldığı gibi uygulayın

hocam bende normal i9070 advance var wifi hiç çalışmıyor sadece telefonu kapatıp açınca 1 defa çalışıyor wifi yi kapatınca bir daha hiç çalışmıyor çalışması için telefonu yeniden başlatmam lazım o derece problemli

bu verdiğin link ne oluyor direk recoveri mod dan bu yazılımın üstüne kursak olmaz mı ?
birde bu konunun alıntı yaptığın yerin linkini verir misin ?

Son düzenleme:
nazmi28

nazmi28

Üye
Samsungun begenmediğim tellerinden biri 3 ay dayanabıldım ve babama verdim...
1050 tl ye almıstım...
Tutulmadıgı malum...
Stabil bir rom varsa tele flaslamak istiyorum bazen babam getiriyor sunu yukle falan diye
Nekadar hantal bir tel diyorum içimden...

smlkc

Üye
    Konu Sahibi
hocam bende normal i9070 advance var wifi hiç çalışmıyor sadece telefonu kapatıp açınca 1 defa çalışıyor wifi yi kapatınca bir daha hiç çalışmıyor çalışması için telefonu yeniden başlatmam lazım o derece problemli

bu verdiğin link ne oluyor direk recoveri mod dan bu yazılımın üstüne kursak olmaz mı ?
birde bu konunun alıntı yaptığın yerin linkini verir misin ?

Recovery moddan direk yükleyebilirsin ama once wipe yapman lazım kurulumdan sonra google apps kurman gerekir

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Recovery moddan direk yükleyebilirsin ama once wipe yapman lazım kurulumdan sonra google apps kurman gerekir

tamam yükledim ve sorunsuz çalışıyor du ama üstüne google apps yi yükleyince bozuluyor şimdi google apps nin yeni versiyonu var gapps-kk-20131222 bunu yükledim biraz daha iyi oldu ara sıra yapıyor neyse siz bu konuyu xda dan mı buldunuz bana konun orjinan yerinin linkini verir misin oradan bakayım illaki bir çözümü vardır.

smlkc

Üye
    Konu Sahibi
Konu bana aittir... Yazılım sürümü UNOFFICIAL dir yani resmi sürüm değildir. Çeşitli sitelerden araştırma yolu ile çözümlere ulaşabilirsin. CarbonROM ve CyanogenMOD cihazımda denendi gapps ı kurduğumda hiçbir sorun yaşamadım bir sefer haricinde. Sorun çıkaran uygulamayı (Google Gazetelik) play store dan güncellediğimde sorun düzeldi.

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Konu bana aittir... Yazılım sürümü UNOFFICIAL dir yani resmi sürüm değildir. Çeşitli sitelerden araştırma yolu ile çözümlere ulaşabilirsin. CarbonROM ve CyanogenMOD cihazımda denendi gapps ı kurduğumda hiçbir sorun yaşamadım bir sefer haricinde. Sorun çıkaran uygulamayı (Google Gazetelik) play store dan güncellediğimde sorun düzeldi.

ok ben buldum wifi sorunu çözdüm.

Son düzenleme:
esokmen

esokmen

Üye
Arkadaşlar şu trwp yi nasıl yükleyeceğim bi yardım sever arkadaş bana 9070p Root Dosyasını ve Trwp dosyasını bi atsın nasıl yüklenecek bi yarıdm eder misiniz?@gonuldostu82 kardeşim burada wifi sorununu nasıl hallettin

• Beğen
virtuerdem8

virtuerdem8

Üye
kardeşim yüklemek için root yapmam gerekiyor i9070p için olan root dosyasını paylaşabilir misin sana zahmet? (önceden vermiştin ama hotfile sitesi kapanmış indiremiyorum) @smlkc

• Beğen
gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Arkadaşlar şu trwp yi nasıl yükleyeceğim bi yardım sever arkadaş bana 9070p Root Dosyasını ve Trwp dosyasını bi atsın nasıl yüklenecek bi yarıdm eder misiniz?@gonuldostu82 kardeşim burada wifi sorununu nasıl hallettin
cm11 e geçin isterseniz 4.4.4 olan çok harika p modeli içinde yüklene biliyormuş
kardeşim yüklemek için root yapmam gerekiyor i9070p için olan root dosyasını paylaşabilir misin sana zahmet? (önceden vermiştin ama hotfile sitesi kapanmış indiremiyorum) @smlkc

cm 11 denediniz mi 4.4.4 olan , burada ki bu rom eskidi artık

buyurun p modeli için CWM :
p modeli için twrp:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: virtuerdem8

Üst Alt