samsung Galaxy S 4 radyo kanalında 219 tl

Sponsorlu Bağlantılar

saynesim

saynesim

Üye
    Konu Sahibi
samsung Galaxy S 4 radyo kanalında 219 tl
Arkadaşlar radyo kanalında 104.5 diye radiyo istanbul s4 dü 219 tlye gönderecek ilk 32 kişi arasına girerek müşteri hizmetlerine sordum telefon Çin malımı diye kesinlikle Hayır dedi 1 hafta içinde elimde olacak kapıda ödeme yaparak bilgisi olan varmı

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Aldanma derim.

saynesim

saynesim

Üye
    Konu Sahibi
Sordum kesinlikle çin malı değil dedi orjinal diyor

- - - Eklendi - - -

Sordum kesinlikle çin malı değil dedi orjinal diyor

messevim

messevim

Üye
ilk 32 kişiye nasıl geçiyorsunuz ürün falan mi alıyorsunuz yoksa ön sparişmi veriyorsunuz ? %99 çin malı dir

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
İnternetten baktın mı bilmem ama çok fazla şikayet var kimine gold kimine tiking marka telefon gönderilmiş arayıp sorduklarında suratlarına kapamışlar kral fm radyo seymen vb. birçok radyo kanalı aynı oyunu oynuyorlar millete.

• Beğen
Tepkiler: mania2006
saynesim

saynesim

Üye
    Konu Sahibi
Olmasa kapıda kontrol ederim cinse geri iade ederim sorun çıkmaz herhalde

- - - Eklendi - - -

Telefonu 4 dakika arasında tuturuyorsun ondan sonra veriyorlar hak kazaniyorsun öyle birseyler

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Şikayetlerin birinde kazıklanan kişi(:D) kargo geldiğinde kontrol etmiş farklı tel. gördüğünde imza atmayıp parayı da vermemiş geri yollamış. Bu arada şikayetlerin çoğunda gelen telefon bozuk çıkmış.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
geçmiş olsun ne zaman akıllancaksınız bilemiyorum çin malı diye alsanız tamam da orjinal sanıp alıyonuz 1700tl o telefon

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bence mantık çerçevesinde düşünün tabiki sizde mutlaka aklınıza takılmıştır fakat arkadaşlarında dediği gibi taklit çin malı gelmesi yüksek ihtimal.

• Beğen
monteboy

monteboy

Üye
babasının hayrına 219 tlye kimse sana gerçek bir s4 vermez

• Beğen
Tepkiler: telefonmağduru
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Aldığınızda tekrar kontrol etmeyi unutmayın.Şimdiden hayırlı olsun :locked2: