Haber Samsung Galaxy Note 5, Nougat güncellemesi aldı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 5, Nougat güncellemesi aldı
Samsung Galaxy Note 5 kullanıcıları, nihayet beklediği yazılım güncellemesi olan Android 7.0 Nougat'a ulaştı. Sizde elinizi çabuk tutun ve güncellemeyi indirin.

Güney Kore merkezli ünlü mobil cihaz üreticisi Samsung, Galaxy Note 5 kullanıcılarına nihayet Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınladı. Firma daha önce Galaxy S7 ile S7 Edge modelleri için güncellemeyi sunarken, ilerleyen dönemlerde ise Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modellerine güncellemeyi sunacağını açıkladı.

Güncelleme ile birlikte Note 5 kullanıcılarına çok daha stabil ve daha performanslı bir çalışma sunulacağı belirtilirken, güncelleme ile birlikte yeni bir arayüzü de sunulacak. 1.3 GB kapasitesinde olan güncellemeyi Galaxy Note 5 kullanıcıları Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri adımlarını takip ederek cihazlarına yükleyebiliyorlar.

Güncelleme ile birlikte sunulan yenilikler:
- Yeni UX ve çeşitli performans modları
- Bildirim özelliği ile Hızlı ayarlar tuşunda iyileştirme
- Çoklu pencere kullanımında iyileştirme
- İyileştirilmiş ayar menüsü ile Samsung Pass özelliğinin eklenmesi
- İndirilen uygulamaların yüklenmesi için verimli alan, iyileştirilmiş sistem yükseltme ve uygulama yükleme hızı
Samsung Galaxy Note 5, Nougat güncellemesi aldı

hikmet366

hikmet366

Üye
En çok sinirlendiğim olay neden s6 Ya Neden çözünürlük Düşürme özelliği gelmedi neden note 5 e geldi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
En çok sinirlendiğim olay neden s6 Ya Neden çözünürlük Düşürme özelliği gelmedi neden note 5 e geldi

Ben yakın çevremde note 5 s6 bulamadığım için bakamadım
eğer öyle bir durum varsa kötü olmuş gerçekten

hikmet366

hikmet366

Üye
Ben yakın çevremde note 5 s6 bulamadığım için bakamadım
eğer öyle bir durum varsa kötü olmuş gerçekten
Tansu beye sordum donanım olarak desteklemiyor dedi

• Beğen
lazye

lazye

Üye
Donanım olarak desteklemiyor olabilir aynn Google Play'de birkaç uygulama var deneyebilirsin ne kadar stabil orasını bilmiyorum ama uygulama var yani

• Beğen

Üst Alt