Samsung Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı
Güney koreli teknoloji devi Samsung'un 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinlik kapsamında duyuracağı Galaxy Note 4'ün basın görseli sızdırıldı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Basın görseline baktığımızda Galaxy Note 4'e ait daha önce sızdırılan duvar kağıdının olduğu görüyoruz. Tasarım olarak ise alışık olduğumuz Note serisi ile karşılaşıyoruz.

Galaxy Note 4'ün iddia edilen teknik özellikleri ise, 5.7 inç büyüklüğünde 2560 x 1440 piksel çözünürlüğü sunan ekran, Qualcomm'un Snapdragon 805 yonga seti ve Samsung tarafından geliştirilen Exynos 5433 olmak üzere iki farklı işlemci seçeneği ile sunulması bekleniyor.

Diğer taraftan 3GB sistem belleği, 32GB microSD ile arttırılabilir dahili hafıza, 16MP çözünürlüğünde arka kamera ve Android 4.4 KitKat işletim sistemi yer alıyor.

Galaxy Note 4'ün tüm detayları için 3 Eylül tarihinde gerçekleşecek ''Unpacked Episode 2'' etkinliğini beklememiz gerekiyor.

Ekli dosyalar

Tepkiler: B.A.R.O.N

Sucrofe

Üye
Tasarımı beğendim ama Note 3 varken alınası bir yanı yok gibi. 2 GB RAM'li cihazlar adam akıllı yokken 3 GB RAM'li Note 3'ü çıkardılar. Aynı şeyi şimdi de beklerdim ama yapmamışlar. 64 bit falan olursa bilemem tabi.

Tepkiler: M.F.E

0MG90

Üye
Ekrana fazla yer verilmiş güzel durmuş
Tek Note serisi güzel bana göre Samsung'da

Ön Kamera Çok Köşede

Tepkiler: B.A.R.O.N

Anil-D

Üye
ekrandaki resim cok güzelmiş

Invoke

Üye
Paylaşmıştı yine ANIL, bir konuda.

Tepkiler: Anil-D

Invoke

Üye
Neyse şimdi onu bulamam, buradan indirebilirsin:

Invoke

Üye
Ne demek kardes.

Olay budur , bu telefona bayılıyorum. Fiyat belli mi acaba ? Belliyse bi kenara NOTE edeyim

Tepkiler: Esendağlı
Samsung makyaja iyi alıştı artık sıradışı birşeyler yapmaları şart

Tepkiler: Dede

fk555897

Üye
Telefon iyi güzel de kenarları çok keskin. Biraz daha oval yapılsa elde tutması kolay olurdu.

MaxipmaN

Üye
L çıkacak bu 4.4.3le gelir şimdi

Telefon iyi güzel de kenarları çok keskin. Biraz daha oval yapılsa elde tutması kolay olurdu.
Samsung öyle artık gittikçe keskinleştiriyor galaxy s2den sonra yuvarlak s3 yaptı sonra s4 ve s5i keskinleştirdi note serisi de o şekilde