Samsung Galaxy Note 3 LTE Jet Black| SM - N9005|7/24 Destek|FİYAT DÜŞTÜ SONFİYAT 1340TL!BEDAVA KARGO

• 19 Ağustos 2014
  • 1408 Okunma
  • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

sanalpazar.com link(1327TL) : 2. el Samsung Galaxy Note 3 LTE Jet Black | SM-N9005 | 7 24 1.450 TL Sanalpazar.com'da
    gittigidiyor.com link(1450TL) : http://urun.gittigidiyo...lack-sm-n9005-124888551

Gittigidiyor'da fiyat farkı gittigidiyor'un 5% yerine 10% komisyon almasıdır,sistemleri birebir aynıdır tercih sizindir gittigidiyor'dan alırsanız sanırım 100TL'lik bir hediye çeki tarzında ParaPuan veriyor.Taksit olmuyor diye üzülmeyin size özel bu cihazı bir TV veya Leptop gibi satabilirim o şekilde listeleriz ben size aynı şekilde şu anda açık olan ilandaki cihazı gönderirim ama siteden TV veya Leptop satmış gibi görünür fakat 2% komisyon sadece cep telefonlarındadır başka bir ürün gibi satarsak komisyon tekrar 5% olacaktır :( ( Yani 1370TL )

Fiyatın son 1 kez daha düşmesinin sebebi ; İster al ister sat, alışverişin yeni tadı Sanalpazar.com

Alınan komisyon 5%'den 2%'ye düşmüştür fiyat bu yüzden düşmüştür !

İlanlarda cihazla bolca bilgi+detay+fotoğraf bulunmaktadır lütfen tüm fotoğraflar tam olarak yüklendikten sonra inceleyiniz(kısaca okumadan cihaza bakmak isterseniz sayfanın en altında cihazın fotoğrafları mevcuttur.Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun :)

Sesli görüşme saatlerim 7 gün boyunca 11:00 ile 23:59 arasıdır onun haricinde 7/24 mesaj yoluyla ulaşıp soru sorabilirsiniz ;

Facebook : https://www.facebook.com/avcitalip
    Telefon(Whatsapp mevcut) : 05426585996 (mesaj hakkım mevcuttur)

aklınıza takılan en ufak şeyi bile çekinmeden sorabilirsiniz lütfen direkt vazgeçmeyiniz belki aklınıza takılan şeye bir çözüm bulurum yada sandığınız gibi değildir !
    Zaten herşey ilanda yazıyor okumaya üşeneceksiniz :D:cool

< Resmi açmak için tıklayın >

Kusurları ;

Kozmetiksel sorunları(Boya atması,çizik v.s)

1.si Arka kapaktaki samsung yazısının oksitlenmesi(Sebebi sanırım ıslak mendildeki alkol)

2.si Kalemin ucundaki boya atması(sebebi bilinmiyor sanırım ıslak mendilin içindeki alkol)

3.sü sol taraftaki ufak çizik(montumun iç cebinden çıkartırken fermuara sürtmüştüm)

4.sü çerçevenin köşelerindeki hafiften siyahlaşmalar(Sanırım spigen neo hybird yüzünden oldu bu yüzden kılıfı kullanmayı mayıs ayında bıraktım ve kılıfı arkadaşıma sattım)

Bu bahsettiğim kozmetiksel sorunlar ve kulaklığın olmamasını saymazsak cihazım sıfır sayılır,cihaz çok temizdir haftada 1 kasası temizlenmiştir.daha fazla fotoğraflar için lütfen ilanlardan birisini ziyaret ediniz.

Yazan: avcitalip
    Son düzenleme: 24 Ağustos 2014
  2. Bi tanıdığa link attım.teşekkürler.

Samsung ile gönderdi
    avcitalip bunu beğendi.
  3. Ben teşekkür ederim iyi günler :)
    ---
    up

Samsung ile gönderdi
  4. Gel değişelim 1520yle :)

iPhone ile gönderdi
  5. 1520'yi ne yapayım abi :D cidden laptop almayacak olsam bu cihazı satmayacağım :( sen cihazı satsana ilk :D

6. Cihazı satmakla uğraşmak istemiyorum ya takas daha çabuk oluyor :)

iPhone ile gönderdi
    avcitalip bunu beğendi.
  7. orası öyle tabi ki :) , cihaz satılmıştır arkadaşlar...

8. :locked2:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/10/2018 - 15:36