Tavsiye Samsung Galaxy Note 3 ( 800 lira )

Sponsorlu Bağlantılar

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Eh nexus bu ucz olmasi lazim hadi çok iyi olsun max 1700
Umarım fiyatı uygun olur. Ne zaman gelir o da belli değil ? Sizce hangi telefonu almalıyım ? Şuan 900 lira param var. Şimdi bir telefon alayım mı ? Yoksa biraz daha bekleyip güçlü bir alet mi alayım ?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Değermide lafmı değer fakat gerçkse satıcı rahat 1500 e satar snşe ne uğraşcak akrabam fln dıosan al bi sıkıntı çıkarsa yapışırsın :-)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Değermide lafmı değer fakat gerçkse satıcı rahat 1500 e satar snşe ne uğraşcak akrabam fln dıosan al bi sıkıntı çıkarsa yapışırsın :-)

Akraba değil. Arkadaşın bi tanıdığı. Ben pek görmedim ama az çok muhabbetimiz var.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Dedğim gibi iyi duşun kımse kımseye kıyak yapmaz bu ahir zamanda

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Umarım fiyatı uygun olur. Ne zaman gelir o da belli değil ? Sizce hangi telefonu almalıyım ? Şuan 900 lira param var. Şimdi bir telefon alayım mı ? Yoksa biraz daha bekleyip güçlü bir alet mi alayım ?
Ekim Kasım gibi çıkar nexus 5 te sonbaharda çıktı. Şuan alsanda herhangi bir kasma yapmaz ama senin bütçe için en iyisi nexuslar. Ben yerinde olsam beklerim. Sonuçta 2 yıl garanti update süren var. N5 alırsan bu 1 yıla düşer. 2 yılda romlarla gidersin. Veya romada gerek olmaz bence baksana kikatın yok 4.4.4 ü 4.4.3 ü 4.4.2 si falan uzayıp gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
Invoke

Invoke

Üye
Kamerası eksik falan değil, bataryası da gayet iş görür seviyede N5'in.

Ayrıca özelliklerin 2K ekran falan olacağı belli değil ki olmasın da lüzumsuz 2K ekran. Sonra yine batarya düşük diyeceksiniz.

• Beğen
Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Kamerası eksik falan değil, bataryası da gayet iş görür seviyede N5'in.

Ayrıca özelliklerin 2K ekran falan olacağı belli değil ki olmasın da lüzumsuz 2K ekran. Sonra yine batarya düşük diyeceksiniz.
Bana göre de gereksiz ama piyasada geri kalmak istemiyorlar. Antutu'da görülmüş. Ekranı 2K işlemci SD 805. Fiyatı da iyi olursa alırım.
Ekim Kasım gibi çıkar nexus 5 te sonbaharda çıktı. Şuan alsanda herhangi bir kasma yapmaz ama senin bütçe için en iyisi nexuslar. Ben yerinde olsam beklerim. Sonuçta 2 yıl garanti update süren var. N5 alırsan bu 1 yıla düşer. 2 yılda romlarla gidersin. Veya romada gerek olmaz bence baksana kikatın yok 4.4.4 ü 4.4.3 ü 4.4.2 si falan uzayıp gidiyor.
Aynen ama almışken en iyisi olsun.

• Beğen

Üst Alt