Samsung Galaxy Mini2 Sistem Scriptleri

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mini2 Sistem Scriptleri
Beyler oncelikle selamin aleykum istek uzerine anlatiyorum

Rootlu ve CMW yuklu telefonda android 2.3+ icin gecerli ben mini2 de cm10.1 de denedim 200 220 mb ram bosta icinde baska oynamalarda var
|Hyper Cola script|- |Xreality engine|- |Bravia engine|- |VM tweaks|- |Darky Zipalign|- |Rederfrag tweaks|- |Toucshcreen tweaks|- |Kernel tweaks|- |Governor - IO optimalization|- |Low Memory Killer Tweaks|- |NxEngine Ram Tweaks| bu oynamalari barindiri yo

İndirmemiz gereken dosya

1-İndirdikten sonra sd kartin icine rardan cikarin

2-telefonu cmw modda acin

3- rom yukluyormus gibi rardan cikan zipleri bu sirayla : 1kernel 2nx 10 3 optimizer tekvtek yukleyin ve rebboot atin

Simdi sira aktiflestirmekte

1-cm10.1 de termunal emilatore girin

2- su yazip entere basin
nemesis_check yazip enterlayin gelenlere 1e basip enter layip devam edin

3-su yazip enterla
nxcola yazip enterla bitince revoot at islem tamam

İsteklerinize gore daha sert ram bosaltan tweaklar falanda var ben suanda bunu kullaniyorum bos ram 200 un altina inmiyor kolay kolay

Birde kusursuz performans diye bi tweak var elimde ama 2.3 icin Sorunuz yapamadiginiz sey olursa yazin

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
BENİM KULLANDİGİM BU BUNU YUKLERKEN HİC CİKARMADAN DİREK SD KART A ATİP CMW İLE ROM YUKLER GİBİ YUKLUYOSUN BU BİRAZ DAHA DETAYLİ ONDAN

Stock Version:

CM Version:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Stock Version:

CM Version:

Linklerin Yanlış Olmuş, Belirtmek İstedim..

• Beğen
Tepkiler: avast ve -Börteçine-
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkur ederim duzelticem eve gidince

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Eve gidince denerim tesekkurler

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek ikinci attigim daha hizli ama likler bozulmus duzelticem

eriki

Üye
Bana mini 2 icin duzgun ve ram boslugu fazla olan +4.0 Surumu ustu bi rom onerirmisin avast iyi bir yardima ihtiyacim var.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bana mini 2 icin duzgun ve ram boslugu fazla olan +4.0 Surumu ustu bi rom onerirmisin avast iyi bir yardima ihtiyacim var.

cm10.1 2013-10-11 tarihinde yayimlanan 4.2.2 var stabil bu paylasimi yapinca dahada stabil oluyo

EKSİKLERİ
1- kapaliyken sarj olmuyo telefon kendiliginden aciliyo oyle sarj oluyo (Bence bi eksik degil bu )
2- Video kaydini baska bi progromla yapmanlazim marketten bul bi kamera
3- Wifi direct yok(acikcasi kullanilmiyoda)

Onun disinda android 4.2.2 nin herseyi var temalari falan thouchwiz yapabilirsin istersen
Bu paylasimdaki seyi uygulayinca telefon rahatliyo gayet stabil bence Yabanci forumlardaki kullanicilarsa hep o romu kullaniyo oneriyo bide simdi 4.4 cikti ona yukleniyo gelistiriciler ama henuz kullanilacak durumda degil 4.4 Bİ SORUN MERAKİN OLURSA 4.2.2 İLE İLGİLİ SORABİLİRSİN

eriki

Üye
Peki bilgi icin sagol sen hangi romu kullaniyosun bide ram kullanimi en az olan bi rom varmi elinde

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ne istedigine bagli stockta overclocklayip yama yaparsan ram bosaltinca dedigim gibi oluyor ha vine olsub diyosan cm10.1 iyi simdi 4.4 cikti stabil olup fixlenirse onu deniycem

eriki

Üye
Tamam sagol . Napalim bekleyelim bakalim :) su gta san apkden inse super olcakta nerdeeee :(( siz denedinizmiBide mini 2 icin flip cover nerden temin edebilirim bir turlu bulamadim.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ben ankaradayim kizilayda ve keciorende her telefoncuda var 15 20 tl turkcell tim de 30 tl

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ben gta degil MC3 oynuyorum daha cok

AndrOmer

AndrOmer

Üye
Ben linke tıklıyorum 401-GONE yazıyor neden ?

AndrOmer

AndrOmer

Üye
İki linkte hatta 3 linkte bozuk :/

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayara gecemiyorum beyler kusura bakmayin

brsgltkn

brsgltkn

Üye