SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3

Sponsorlu Bağlantılar

lmk

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3
arkadaşlar bende galaxi mega var sizlere sorum şu olcaktır bende daha önce htc ve blackbeery vardı face book a fotograf yükledigimde htc sense ve blackbeery smartphone ile gönderildi diyordu ıphone dada ıos ile göderildi diyor ama samsung da oyle birşey yok bunu yapan varmı yada programı varmı araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

mkyb

mkyb

Üye
yani orada öyle yazsa ne olur, yazmasa ne olur ? Bu kadar gösteriş meraklısı olmayın.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall ve .caner.

aozaslan66

Üye
iyi akşamlar arkadaşlar.acil yarımlarınızı bekliyorum.çocuğumun kullanmış olduğu mega telefonun hafızası dolmuş.resim kayıtetmiyordu.bunları sd karta taşıyınca sd kart arızalanmış ve çok resmi kayıetmemiş.tabi telefonun hafızasındakilerde taşınınca gitmiş.acil bu resimleri geri alabilirmiyiz.yardımlarınızı beklyorum.çok önemli olmasa peşine düşmezdim.teşekkür ederim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende merak ettim? :D nasıl oluyor bu iş?

aozaslan66

Üye
Bende merak ettim? :D nasıl oluyor bu iş?
yaklaşık 500 tane resim vardı.tel hafızası dolduğu için sd karta taşıdık klasörleri.sd kartı açtığımızda desteklenmeyen dosya türü diyor.özelliklere baktığımda jpg diyor.telefon hafızasındakilerde taşınmış görünüyor.sd karttakilerde bozuk açılmıyor.telefon hafızasındakileri geri getmek istiyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
yaklaşık 500 tane resim vardı.tel hafızası dolduğu için sd karta taşıdık klasörleri.sd kartı açtığımızda desteklenmeyen dosya türü diyor.özelliklere baktığımda jpg diyor.telefon hafızasındakilerde taşınmış görünüyor.sd karttakilerde bozuk açılmıyor.telefon hafızasındakileri geri getmek istiyorum.
Ben 1.mesajdaki samsung ile gönderildi yazısı için demiştim :)

Üst Alt