SAMSUNG GALAXY MEGA 6.3

 • 15 Eylül 2013
 • 783 Okunma
 • 5 Cevap

 1. arkadaşlar bende galaxi mega var sizlere sorum şu olcaktır bende daha önce htc ve blackbeery vardı face book a fotograf yükledigimde htc sense ve blackbeery smartphone ile gönderildi diyordu ıphone dada ıos ile göderildi diyor ama samsung da oyle birşey yok bunu yapan varmı yada programı varmı araştırdım bulamadım yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
   


  Yazan: lmk
 2. yani orada öyle yazsa ne olur, yazmasa ne olur ? Bu kadar gösteriş meraklısı olmayın.
   
  Kingmortall ve .caner. bunu beğendi.
 3. iyi akşamlar arkadaşlar.acil yarımlarınızı bekliyorum.çocuğumun kullanmış olduğu mega telefonun hafızası dolmuş.resim kayıtetmiyordu.bunları sd karta taşıyınca sd kart arızalanmış ve çok resmi kayıetmemiş.tabi telefonun hafızasındakilerde taşınınca gitmiş.acil bu resimleri geri alabilirmiyiz.yardımlarınızı beklyorum.çok önemli olmasa peşine düşmezdim.teşekkür ederim.
   
 4. Bende merak ettim? :D nasıl oluyor bu iş?
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 5. yaklaşık 500 tane resim vardı.tel hafızası dolduğu için sd karta taşıdık klasörleri.sd kartı açtığımızda desteklenmeyen dosya türü diyor.özelliklere baktığımda jpg diyor.telefon hafızasındakilerde taşınmış görünüyor.sd karttakilerde bozuk açılmıyor.telefon hafızasındakileri geri getmek istiyorum.
   
 6. Ben 1.mesajdaki samsung ile gönderildi yazısı için demiştim :)
   
  Mobil cihaz ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 14:56