samsung galaxy i9003 SL kapanma sorunu başladı ..?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy i9003 SL kapanma sorunu başladı ..?
merhaba arkadaslar i9003 model cıhazda 2.3.6 kiesten yaptıktan sonra gece cıhaz acık sabah alarm calması gerekırken calmadı bı baktım cıhaz kapalı bugunde acaba deıdm kapalımı unuttum usb kabloyu bagladım yıne cıhazı bıraktım sarza 15 dakka sonra bı baktım cıhaz yıne kapatmıs kendını 2 dir dıkkat edıyorum hep usb baglıyken oluyor sankı arkadasa sordum ılk orjınal 2.3.1 yada 2.2.1 varmıs ozaman ole degıldı dıyor 2.3.6 yukselttık cıhazda bu sorun basladı pılı kontrol ettım acaba omu oynuyor yerınden dıye pil gayet sıkı duruyor ben bu versıyonu nasıl dusururum eskı halıne cıhazı ılk aldıgım hale nasıl getırırım ada aynı sorun basına gelen bı arkadas varsa ve duzeltıyse bana yardımcı olabılırmı ??

raprap95

Üye
bendede aynı telefon ve aynı sürüm var ama kapanma derdim yok önce uygulamalarının yedeğini al snra bu romu yükle

snrada 2.3.6 yükle hem son sürüm olur hemde kapanma problemin kalmaz. kolay gelsin

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
servise götür kies romu zaten

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
raprap bı denıycem dedıgını olumlu olıumsuz yorum yapcam

----------Eklendi @ 23:20:53 ---------- Yazıldı @ 22:41:07 ----------

senın deıdklerı ı yaptım cıhaz acılıyor ekran sımsıyah tepkı yok acılmıyo bıle cıhaz kardes?

----------Eklendi @ 23:24:31 ---------- Yazıldı @ 23:20:53 ----------

cıhaz sıyah acılıyo kardes tepkı yok sımdıde?

----------Eklendi 23.03.2012 @ 00:31:01 ---------- Yazıldı 22.03.2012 @ 23:24:31 ----------

neyse cıhazı kurtardım sımdıde kies problem cıhazınız kies aracılıgıyla yazılım yukseltmesınız desteklemıyor dıyor :vur

xPaSHax

xPaSHax

Üye
    Konu Sahibi
bu sorunu nasıl duzeltıcez kardes hala beklemedeyım hem öyle yap dıyosun hemde rom orjınal degıl:nono:

ali.oren

ali.oren

Üye
slm. Ben de 15 gun once i9003 aldim. Telefon 2.3.5 ti. Hemen kapanma sorunlari basladi. Samsung Servise gonderdim 3 gün sonra geri geldi. 2.3.6 ya yukseltmisler bi de bataryasini degistirmisler. Ama yine kapaniyor ve surekli acilis ekrani geliyor ama acilmiyor. Uzun sure kapatma tusuna basinca anca kapaniyor. Yani hicbir duzelme yok. Bugun tekrar servise vericem. Sanirim genetik ve duzelecegini sanmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt