Galaxy Grand Samsung Galaxy Grand Prime Recovery Moda Alamıyorum

By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Mrb arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak. Telefonun Samsung Galaxy Grand Prime SM-G530F Recovery Moda Alamıyorum Resimde gördüğünüz gibi Gelişmiş bir ekran gelmiyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
dolayısıyla ROM yükleyemiyorum telefonum için lolipop 5.0.2 güncelleme gelmiş ama kuramadım ilk defa bir ROM yükleyeceğim onu da yapamadım ayrıca Bu da lolipopun indirilmiş hali


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızBuda telefonumun bilgileri

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızBir çok cwm recorvy yükledim olmadı yada ben yapamadım

Not

Telefondan yapamadım pcden hiç yapamam onun için telefondan yapabilme varsa sevinirim

lütfen bi yardım edin romu kuralım teşekkür ederim...
 

Ekli dosyalar

Aziz04

Aziz04

Üye
İndirdiğin rom dosyası stock rom dolayısıyla bunu odin ile yükleyeceksin. Ve bunun için de bilgisayar gerekli. Yani bu dosyayı cwm'den yükleme gibi bir şansın yok malesef.
Bilgin yoksa google'dan araştır stock rom nasıl yüklenir diye.
Ben işlemleri sadece telden yaparım diyorsan o zaman cihazına uygun costum rom bulup ama öncesinde cihazı root edip ve twrp vs... Alternatifler var. Cwm yükleyip recovery moda girip böylece cihazına rom yükleyebilirsin. Ama samsung'un orjinal stock romunu yanlızca odin ile yükleyebilirsin!!!
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt