Samsung Galaxy Grand Prime akıllı telefon ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Grand Prime akıllı telefon ortaya çıktı
Samsung'un merakla beklenen Galaxy Note 4 duyurusundan sonra yeni cihazlar ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, Galaxy Grand Prime ''selfie odaklı'' akıllı telefon ile karşımıza çıkacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Samsung Galaxy Grand Prime 5 inç büyüklüğünde 540 x 960 piksel çözünürlüğü sunan ekran ile karşımıza çıkıyor.

Gücünü 1.2GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 yongasetinden alan telefon 1GB sistem belleği ve 8GB dahili hafızaya sahip. Telefonun dahili hafıza microSD kart girişi ile 64GB'a kadar arttırılabiliyor.

Telefonun arka tarafına baktığımızda 8MP çözünürlüğüne sahip kamera ile karşılaşıyoruz. Ön yüzünde ise dikkat çeken 5MP çözünürlüğünde özçekim (selfie) kamerası yer alıyor.

Samsung Galaxy Grand Prime akıllı telefonun Ekim ayında satışa sunulması bekleniyor ancak fiyat konusunda henüz bir bilgi yer almıyor.

Ekli dosyalar

Fenomenon

Fenomenon

Üye
700-800 liradan fazlası verilmez.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
S5'in Prime modelinde s805 var bunda s400 ne anladık Prime'dan?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Samsung :ah

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
1000 tl olursa alınabilir fazlası değmez.

fk555897

fk555897

Üye
Donanımı çok kötü. Fiyatı yüksek olursa beş para etmez.

cemil baba

cemil baba

Üye
Arkadaşlar bir tanıdığım bu telefondan almış. Telefonu elime Antutu Benchmark 6 ile test ettim. Test sonucu anormal bir şekilde fazla çıktı: 142.000 küsür şeklinde. Diğer telefonlara baktım ilk sıradaki 90 bin küsür, bu telefon 142 bin küsür. Bu telefonu kullananlar sonuçlarını paylaşabilir mi?

Ayrıca testi yaparken 3D testinde ekran kırılmış gibi bozuk görüntü veriyordu. 3D test sonucu da 100 binden fazlaydı. Sebebi ne olabilir?

Koradam

Üye
Arkadaşlar bir tanıdığım bu telefondan almış. Telefonu elime Antutu Benchmark 6 ile test ettim. Test sonucu anormal bir şekilde fazla çıktı: 142.000 küsür şeklinde. Diğer telefonlara baktım ilk sıradaki 90 bin küsür, bu telefon 142 bin küsür. Bu telefonu kullananlar sonuçlarını paylaşabilir mi?

Ayrıca testi yaparken 3D testinde ekran kırılmış gibi bozuk görüntü veriyordu. 3D test sonucu da 100 binden fazlaydı. Sebebi ne olabilir?
Antutu bozuk :D

Üst Alt