samsung galaxy grand 2 ekranda dikey çizgiler

Sponsorlu Bağlantılar

marowak

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy grand 2 ekranda dikey çizgiler
t efonum lcd kırılmıştı ben internetten hem dokunmatik hem lcd satın aldım görünüşte aynı lcd ama alttaki resimdeki gibi sorun var .. lcd nin jelatinini söktüğüm için lcd yi aldıgım adamda geri kabul etmedi . fotograf gönderdim kartta sorun olabilir diye söyledi ne yapmam gerekli??

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Para iadesi isteyin
Bozuk ürün göndermiş

Rygebin

Rygebin

Üye
Sorun ekranda değil ekrana yansıma yapan panelde takılırken ayarı yapılmamış ve renk parametresi kaymış. Sonuç olarak o ekran gitmiş malesef .

marowak

Üye
    Konu Sahibi
yani telefoncu yolu gözüktü bize lcd elimde patladı demekki :(((

hikmet366

hikmet366

Üye
garantisi varmıydı

marowak

Üye
    Konu Sahibi
yurtdısından almıstım

hikmet366

hikmet366

Üye
yurtdısından almıstım
ekranı kaça yaptırdın

ve bir daha yaptırmak istiyor musun garantisi yoksa yapılacak birşey yok mecbur yaptıracaksın belki samsung garantisi para ile yapar daha iyi yapar bir düşün

marowak

Üye
    Konu Sahibi
lcd ve dokunmatiği gittigidiyordan aldım tabi lcdnini jelatin söktüğüm için geri iade kabul etmedi satıcı... yurtdısından aldıgım için garanti felan burada geçmez bi ara telefon tamircisine götürüp gösteririm artık bakalım fiyat ne cıkaracak.. muhtemelen lcd olmadı... benm cihaz sm-g7102 model türkiyede satılanlar 710 model bi fark varmıdır bilmiyorum

hikmet366

hikmet366

Üye
lcd ve dokunmatiği gittigidiyordan aldım tabi lcdnini jelatin söktüğüm için geri iade kabul etmedi satıcı... yurtdısından aldıgım için garanti felan burada geçmez bi ara telefon tamircisine götürüp gösteririm artık bakalım fiyat ne cıkaracak.. muhtemelen lcd olmadı... benm cihaz sm-g7102 model türkiyede satılanlar 710 model bi fark varmıdır bilmiyorum
Fark etmez parça parçadır gelir

Üst Alt