Samsung Galaxy E5 SM-E500H / SM-E500HQ ROOT

Sponsorlu Bağlantılar

djraghav

djraghav

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy E5 SM-E500H / SM-E500HQ ROOT
Merhaba arkadaşlar galaxy e5 için Chain Fire dosyası çıkmış bulunmakta ben de sizler ile paylaşmak istedim :)
[LÜTFEN KONUNUN TAMAMINI OKUYUNUZ]
Gerekli Dosyalar:
Kök(ROOT) Dosyası

[BAŞINA https:// EKLEYİN VE BOŞLUKLARI DOLDURUN] [CTRL+F YAPIP E500H DİYE ARATIRSANIZ KARŞINIZA ÇIKAR]
Odin [3.10.7]

*Dosyaları indirdikten sonra samsung driver ı yükleyin ve "ODİN" i açın.
* ASLA RE-PARTITION SEÇİLİ OLMASIN!
*Hiçbirşeye dokunmadan PDA/AP yazan yere root dosyasını (zip arşivinden çıkartın) yerleştirin.
*Telefonunuzu Ses kısma, Güç ve Home tuşlarını kullanarak download moduna geçin.
*telefonu orijinal usb kablosu ile bilgisayara bağlayın ve telefondan ses açma tuşuna tıklayın.
*Odinde sol üst kısımlarda 0:[COM5] tarzı birşey yazacaktır o geldikten sonra start a basıp işlemi başlatın.
***Kendi telefonum 2-3 kere sürekli galaxy e5 yazısına döndü ve açılmadı sonra tekrardan açıldı eğer bu sayı 7-8 e çıktıysa ve uzun süre açılmadıysa (20-30 dk gibi) Aynı işlemleri stock rom dosyası indirerek uygulayabilirsiniz.

********Bir probleminiz olur ise burdan yardımcı olurum FAKAT SORUMLULUK ÜSTLENMİYORUM TELEFONUNUZ SİZE ZİMMETLİ ROOT ATMA KARARINI SİZ VERİYORSUNUZ SORUMLUSU DEĞİLİM !!!

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

06Nurettin

Üye
stock romda denedim telefon açıldı kapandı sürekli olarak devam etti durdu vede öyle devam ediyor şimdi napcaz..
stock romunuda NERDEN BULURUZ BİR HIZLI LİNK VEREBİLİRMİSİNİZ YENİDEN ROM YÜKLEMEYİ DENEYECEĞİM

Üst Alt