samsung galaxy ace ye nasıl flas player yuklenır...

Sponsorlu Bağlantılar

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy ace ye nasıl flas player yuklenır...
evet arkadaslar benım arkadasım 1 tane samsung galaxy ace aldı bende o telefone adobe flas player 10.1 yukledım ama bır faydası olmadı normalde facebook takı vıdeo ları ve youtube dekı vıdeo ları acıyor dıger vıdeo ları acmıyor mesela ızlesene.com ve dıgerlerı acmıyor acaba baska sekıldemı yukleniyor bılmıyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım arkadaslar

Hasan Enes

Hasan Enes

Üye
Öncelikle bende Galaxy Ace kullanıcısıyım yani 2. telefonum bunun sebebi Galaxy Ace Adobe FP desteklemez.Zorlasan yapmaz.Çünkü Telefonu çok kasıyor.Aslında Samsung'un Adobe FP anlaşması var ama ace diğer üst modellere göre düşük olduğu için izin vermez bence deneme.Aynı sorun iPhone4s'dede var sen takıl aynen devam et.

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle bende Galaxy Ace kullanıcısıyım yani 2. telefonum bunun sebebi Galaxy Ace Adobe FP desteklemez.Zorlasan yapmaz.Çünkü Telefonu çok kasıyor.Aslında Samsung'un Adobe FP anlaşması var ama ace diğer üst modellere göre düşük olduğu için izin vermez bence deneme.Aynı sorun iPhone4s'dede var sen takıl aynen devam et.

hmm pekı dıger konulara baktigım zaman samsung ace ye desteklendıgı yaziliyor bu konuda fıkrın varmı

catay95

catay95

Üye
tele rom atarsan oluyo diye biliyorum

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
    Konu Sahibi