Çeşitli Samsung Galaxy Ace Subway Surfers Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

beyazkaplan77

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace Subway Surfers Sorunu
Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim.Soruma cevap verin de silin.

Telefonnuma Gta 3 lib dosyalarını indirdim.Recovery mod'dan kurdum.Oynadım.Sildim.Subway Surfers'i yükledim.Eskiden sorun yoktu ama lib'leri yükledikten son oyunu açınca renk renk çizgiler oluyor ve oyun açılmıyor.3 ay önce alldım telefonu.Root'lu.Ne olur yardım edin oynayamıyorum bir türlü.Nasıl sileceğim bu lib dosyalarını? Telefon:Gt-S5830İ

Son düzenleme:

Siycey

Siycey

Üye
odinden tekrar rom kur driver karışmış bende s5830i kullanıyorum sistem dosyalarında oyunlarla ilgili bişey değiştirdin mi direk sistemde bişeyler bozuluyor o yüzden pc de herzaman odin ve rom yedeğin bulunsun ;)+lib dosyalarını silersen sistem çökebilir

systemchi

systemchi

Üye
Konu ıcın herhangı bır yanıt aramaya gerek yok galaxy ace 5838i modelı donanım olarak harıcı ekran kartı barındırmıyor bu sebeple 3d oyunları oynayamazsın,eger bı sekılde acabılırsende grafıksel hatalar alırsın.

Siycey

Siycey

Üye
hayır ben oynadım fakat ara ara takılıyor bunun için telefon rootlu chainfire yüklü olmalı :cool

beyazkaplan77

Üye
    Konu Sahibi
Neyse önemli değil nasıl olsa oynamıyordum.Olay ilk olduğunda çok korkmuş ve çok üzülmüştüm.Ama şimdi umrumda bile değil.Yakın zamanda S3 Mini ya da Optimus L9 alacağım.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Üst Alt