Samsung Galaxy Ace S5830İ yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace S5830İ yardımm
arkadasım ben galaxy ace s5830i telefonuma android ice cream sandwich teması yüklemek istiyorum nerde bulabilirm ama aynısı gibi durcak birde teli yavaşlatmıcak şimdiden teşekkürler

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Kardeş temayı bulabilirsem gönderem ama yavaşlatırmı bilemem

- - - Eklendi - - -

https://play.google.com/store/apps/details?id=kov.theme.ics

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu olmuyo bnde sen tema yolla

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
bekle

- - - Eklendi - - -

http://uploaded.to/file/y8vomint

noproblem02

Üye
arkadasim bosver temayi direk ics yukle tel kldrrmi bilemem

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
    Konu Sahibi
ics nasıl oluyo bn bu işlere yabancıyımda anlatırsanız sevinirim .d

fk555897

fk555897

Üye
Ace 2.3.6'yı zor kaldırıyor. İCS'i nasıl kaldırır?

panorama_ömer16

panorama_ömer16

Üye
ics nasıl oluyo bn bu işlere yabancıyımda anlatırsanız sevinirim .d

İCS (Ice Cream Sandwich) 4.0 bir android sürümüdür.Ace için çıkmadı maalesef.Sadece custom rom yani benzetilmiş romları yükleyebilirsin ama hiç tavsiye etmem orijinalini aratır.Sana tavsiyem; şuan senin telefonundaki sürüm GB 2.3.x yani (Gingerbread) ise googlede "Samsung Galaxy Ace s5830i xxlk3" diye yaz ya da ben buradan sitenin sayfasını vereyim oradan indirip kurarsın.Yani demek istediğim ace için en son güncellemeyi kurarsan telefonda baya bir iyileştirmeler olduğunu fark edersin.

- - - Eklendi - - -

Bir araştırma sonucu en sık kullanılan android şampiyonu %50.1 oranında Gingerbread olmuştur.

aventa01

Üye
Samsung S5830i Batarya İle İlgili Bir kac sorum Olacakti Arkadaslar
Benim arkadasimin telefonuda benimkiyle ayni fakat o nasil yaptiysa telefonu sarj makinesinden cikartinca hayla darj olmaya devam ediyor bunu ben kendi telefonumda yapamiyorum yardim edermisiniz ??

AthenaZone

Üye
Arkadaşlar Galaxy Ace GT-S5830İ Telefonum Açılmıyor .. Açıyorum Ve Galaxy Ace GT-S5830İ Yazısı Çıkıyor Sonra Birşeyler Oluyo Sonra Samsung Diyor ve Resetliyor Acil Çare Lazım

Üst Alt