İpucu Samsung galaxy a20 SM-A205F telefonum download moda girmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

arda31284681

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy a20 SM-A205F telefonum download moda girmiyor
telefonuma twrp kurdum sorunsuz bir şekilde açıldı istedigim romu kurmaya başladım ve telefon yeniden başlayıp kapandı usb ile bilgisayara bagladıgım zaman şarj simgesi çıkıyor fakat twrp ye veya download moda giremiyorum usbyi söktügüm zaman telefonu ses kısma ve güç tuşundan açabiliyorum fakat geri kapanıyor samsung

300k tool ile download moda girmeye çalıştım fakat usb ile açılmadıgı için görmüyor resimdeki yerdden sonra kapatıyor kendini

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
romu silmek çözüm olabilir mi :hmmm

arda31284681

Üye
    Konu Sahibi
romu nasıl silecegim twrpye giremiyorum usb takılı iken açılmadıgı için
Mesaj birleştirildi:

sadece usb çıkınca açılıyor görseldeki ekran gelip kapanıyor usb takılı iken açılmadıgı için download moda giremiyorum lütfen yardım edermisiniz çok acil açmam gerekiyor bütün kombinasyonları denedim

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
romu nasıl silecegim twrpye giremiyorum usb takılı iken açılmadıgı için
Mesaj birleştirildi:

sadece usb çıkınca açılıyor görseldeki ekran gelip kapanıyor usb takılı iken açılmadıgı için download moda giremiyorum lütfen yardım edermisiniz çok acil açmam gerekiyor bütün kombinasyonları denedim
Android recovery mode denediniz mi?

• Beğen
Tepkiler: arda31284681

arda31284681

Üye
    Konu Sahibi
hangi kombinasyon ile giriliyor usb baglı iken hiçbirşey yapamıyorum
Mesaj birleştirildi:

recovery modeda açılmıyor maalesef daha öncede aynı sorunu yaşamıştım download mode açılmıştı ama hangi kombinason ie açtıgımı hatırlamıyorum tamamen şans eseriydi

Son düzenleme:
  • Düşünceli
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
hangi kombinasyon ile giriliyor usb baglı iken hiçbirşey yapamıyorum
Mesaj birleştirildi:

recovery modeda açılmıyor maalesef daha öncede aynı sorunu yaşamıştım download mode açılmıştı ama hangi kombinason ie açtıgımı hatırlamıyorum tamamen şans eseriydi
maalesef fazla bilgim yok.

Üst Alt