Samsung galaxy 5830i Kullananlar yorumlasın lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akusta126

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy 5830i Kullananlar yorumlasın lütfen.
Sizce Nasıl Bir telefon Alınırmı Yoksa Yerine baska tel tavsiye edermsnz ?

buzlu26

Üye
Hiç Tavsiye Etmem Arkadaşım. Bence Galaxy Ace Nin i Modeli Berbat Birşey Hiç Tavsiye Etmem Normal Galaxy Ace Al

akusta126

Üye
    Konu Sahibi
Hiç Tavsiye Etmem Arkadaşım. Bence Galaxy Ace Nin i Modeli Berbat Birşey Hiç Tavsiye Etmem Normal Galaxy Ace Al
kardeşim oyun bakımından kötü oldugunu biliyorumda baska hangi yönleri kötü ? NOrmal ace yok ki .

15097

15097

Üye
performans bakimindan da kotu

buzlu26

Üye
Kamerası Birkere Sorunlu Geliyor Konusma Esnasında Kesiliyor Video Oynatırken Sesler Önden Gidiyor Kayıtmış Gibi Bence Alma

akusta126

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar aldım telefonu carsambadan beri kullanıyorum buzlu 26 arkadalımızın dedigi gibi sorunlarla hiç karşılaşmadım sadece 5 mp de iken yakınlaştırma yapılamıyor ama gerçekten 5 mpde kaliteli fotolar cekebilrsinz. videoda sesin önden gitmesi yazılımsal bir sorun bn ysamadım onu allaha şükür. hiç bir sorunumda yok.

buzlu26

Üye
Siz Kadir Gecesi Doğmuşsunuz o Telefonun Öyle Sorunsuz Gelmesine Şükredin Ben Sadece Arkadaşımın Yaşadıgı Sorunları Yansıtmıştım Sizlere

aytekinblack

aytekinblack

Üye
valla kardeş ben de alacaktım bana da alma dediler genelde nokia 603 u tavsiye ettiler ne alacam bende bilmiyorum :)

buzlu26

Üye
Aytekinblack Arkadaşım lg p 970 Var Eğer Param Var Diyorsan Bir İncele Derim

akusta126

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş ben de alacaktım bana da alma dediler genelde nokia 603 u tavsiye ettiler ne alacam bende bilmiyorum :)
arkadasım Çok oyun oynamam,sadece facedeki ve youtubedaki vieoları izlerim kamerasını kullanırım diyosan ideal bir telefon bnce 1 hafta oldu daha bi sorun cıkartmadı. (ayrıca 3d oyunlarda oynanabiliyor root yardımı ile.)

marmelat

Üye
bendede 5830i var kesinlikle dediginiz sorunlarla karşılaşmadım. sıkıntı yok

Samet.25

tamam telefon oyun bakımından kötü ama netteki işlerini rahatlıkla halledersin millet öyle bi yorum yazmıskı utanmasanız 3310 daha iyi diceniz kardes oyunlarda kötü oda yüksek boyutlu oyunlarda gta filan diom ama düşük oyunlar bincelerce onları oynarsın internette gezerim dersen yapamıyacagın iş yok yavasda değil.Ayrıca fiyatı cook uygun daha ne olsun

scandall20

Üye
bende bi ace var camasır makinasına koydummmu elbiseleri tertemiz yapıyo

haytailhan

Üye
bende de aynı telefondan var ama hiç sorunla karşılaşmadım kamera 5 megapikseldeyken zoom etmiyor o kadar

kapakli511

kapakli511

Üye
oyun yönü hariç herşeyi iyi 6 ay kullandm krdşm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...